quaz9 - Sekiro: Shadows Die Twice post Soulsy z domieszką TenchuNajlepsze komentarze:

?ukasz ... Jak tymczasem naprawdę wygląda Dark Souls?

R1->R1->R2

Rinse. Repeat. Retarded.
Wielki ... Ghost of co? Sekiro już wygląda niesamowicie, a co to będzie przy premierze?
Zamtus... Za tego suchara masz dwa plusy :) @quaz9
Filip J... 1:24 Son Goku?
Rados?a... A jego motto to "wspina siegiro"
Tymoteu... Vatti o sekiro ostatnio dużo materiałów wrzucił. BTW można sie wskrzeszać więcej niż raz ;) wskrzeszanie zależy od zadawania obrażeń i ładowania paska wskrzeszenia
Adie... W końcu gra FromSoftware, która mnie faktycznie zainteresuje. Bardzo się cieszę, że robią coś nowego. Przepraszam panów Hardkorowych Graczy, ale te wszystkie Soulsy wydają się tak bardzo ślamazarne, że bym nie ździerżył. Bloodborne też. Mniej, ale nadal.
Jan Har... Metal Gear Solid DIE DIE DIE (bo proteza ręki z gadżetami jak w MGS:TPP)
Shousen... Podobno ma być najtrudniejsze ze wszystkich gier fromsoftware... Ciekawe czy będą musieli dodać ułatwiony tryb jak w ds 3 ?
TheSiem... W końcu Assassin’s Creed w Japonii!
fennek ... A jakby nazywał się główny bohater gdyby dla magicznej protezy uciął sobie głowę? (tak wiem, zdania nie zaczyna się od "a").
Szary... Martwi mnie skoro nie ma podnoszenia poziomu postaci to walka nie będzie się opłacać w soulsach każdy przeciwnik coś dawał oraz brak multi to znacznie przedłużało grę.
MrSidze... Soulsy RIP ? nic tej serii nie zastąpi
Kamil... Lubie souls-likeowe gry ale hardkorowym fanem Souls nie jestem. Biere to w ciemno przez nawiazania do Tenchu ;)
Kamil B... Vaati w swoim materiale mówił, że można się odradzać więcej niż raz, odnawiasz sobie odrodzenie poprzez zadawanie obrażeń.
OhNoo S... Mam nadzieje, że bliżej tej grze do Bloodborna niż do Nioha. Chodzi mi o zaskakiwanie gracza nowymi miejscówkami, bossami, przeciwnikami etc. Coś co mnie pcha do eksploracji a nie jak w Nioh gdzie musiała wystarczać sama mechanika (która byłą fajna lecz zbyt przesadnie niepotrzebnie rozbudowana). Także Sekiro ma ten klimat graficzny Nioha ale liczę, że będzie bardziej urozmaicona graficznie (musi).
rufur2... ...
Keyser ... Niohborn...
Just me... Wygląda jakby odkupili assety z Tomb Raidera tego z 2013r
Ben Thr... będę niezadowolony jeżeli w następnej recenzji nie pojawia się suchary na końcu :c
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCC9ZIpLRneyc3gyoCrEj1uw