niezaleznatelewizja - Handel dziećmi na mięso, seks i rytuały satanistyczne Ewa Pawela

Wspaniali Widzowie NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR, 32 9585 0007 2014 0220 0625 0003 w USD. DZIĘKUJEMY :) Muzyka: audionautix.com


Najlepsze komentarze:

Get2lux... Proszę o dokładne przykłady rodziny osaczonej bo takie teorie ze depresja jest objawem osaczenia są malo wiarygodne . Podstaw depresji nalezy szukac w zaburzonej gospodarce pracy flory bakteryjnej w jelitach której następstwem jest dalsza destrukcja czy upośledzenie pracy poszczególnych narządów które w całości daja depresje. To nie głowa choruje to całe ciało zostało uposledzone
Wioleta... Powinno-gadać się na każdy temat -to by było mniej przestępstw !
alicja ... Pranie mozgu staruchom, przez zjebanych staruchow haha lepsze niz kabaret.Babina to chyba z klasztoru zwiala.Zakonnica z odzysku.Cuchnace pisiory tfu
alicja ... Debili nie wspomagam.Dam na schronisko z mila checia.
Maria J... Jezu Chryste przyjdz z pomoca wszystkim udreczonym w tak barbarzynski sposob,to wola o pomste do Boga.
Urs S... Rodzina Bushow sprowadzial Nazistow do USA i z nimi dzilaja...https://www.youtube.com/watch?v=PTVhh92SS5Y
Mike No... Kim jest ta Pani??
jollyyo... Z mojej obserwacji wynika ze to nie aparatura lecz okultyzm -cz.magia-satanizm i ma to związek z dilerami narkot. Jest to zmasowany atak energetyczny prawdopodobnie na czakramy. chcą oni nakłonić do zażywania subst.psychoaktywnych by nie zasypiac na stojaco lub kokaine by wyrwać się ze stanu permanentnego niepokoju. Jest to podkręcanie wrażliwości, stanów zapalnych, ból nie do zniesienia. Pojawiają się dilerzy raczej niż agenci. Nie mam dzieci a jestem ofiarą w sposób opisany przez panią, dosłownie nawet sprzęty się psują co prowadzi do wydatków, długów zmusza do podjęcia dodatkowego zajęcia =dilerki nark.
Zboczenia seks też wyzwalają narkotyki, b.niewiele osób jest pedofilem "wrodzonym".
Ma JA... Najpierw chcialam to badziejstwo wylaczyc ale pozniej zmienilam zdanie. Powod ? Mielismy czarno na bialym przyklad Dick Cheney, byly wice prezydent Stanow. 3 przeszczepy serca. Po ostatnim bylo troche afery jakim cudem on dostal serce I to tak szybko I kto wykonal przeszczep na 71 letnim starcu kiedy przeszczepy robi sie do 65 roku zycia. Kilku kardiologow wypowiadajacych sie na ten temat szybko wyciszono jak I media.
A judeo Dick zyje caly I zdrowy pewno bedzie zyl do setki.
Zreszta , cala ta elyta swiata zyje po 100 lat albo I dluzej..
Cos w tym jest ?
xMastJe... O ile temat jest ważny, o tyle nie w wydaniu "Sygnalistki kontroli umysłu". Wytrzymałem 5 minut.
Tatiana... Ten stary Żyd mimo tylu operacji i tak już gryzie glebę a teraz jego dusza przechodzi przez najniższe astrale.
Tatiana... To zwyrodnialcy....wiecie,dla normalnego człowieka to jest przerażające i straszne. Co to za ludzie by zjadać i gwałcić dzieci....bez komentarza, ale niedobrze mi się robi.
luna de... oprawcy dzieci powinni zginąc by nie było więcej ofiar. to nie są ludzie, to bestie.
luna de... Była historia amerykańskiego żołnierza który jest prawdopodobnie porwanym polskim dzieckiem. Amerykanin polskiego pochodzenia , genialny naukowiec został poddany praniu mózgu, po tym zaszył się i rozsyłam swoim oprawcom ładunki wybuchowe. Teraz jest w więzieniu.
Anna K!... Czy ktoś ma namiar jakiś na tą wspomnianą książkę "Trans-Formacja Ameryki" Kathy O'Brien ( Wyszukałam jedynie poprawny tytuł w necie).????
Jozef B... Okropność.
1BEATTA... jezeli państwo polskie nie zapewnia bezpieczeństwa w żadnej dziedzinie życia, w takim wypadku jest to toksyczny opiekun i taka "opieka" szkodzi psychicznemu zdrowiu
ewa kow... NIE POMOZE JUZ NIC...SWIAT MUSI SIE ROZLECIEC... TO WIDAC....;
ewa kow... UWAZAJCIE NA APTEKI...NIE WIEDZA JAKIE MAJA LEKI:(((((
ewa kow... NIE WOLNO SIE PODDAC TYM IDIOTOM...MACIE RACJE... BRONMY SIE...A JAK NIE WIEM:(((((
Dorota ... Prosze okontakt z panie Ewa. Bardzo panie popieram . Ja pracuje w ochronie dzieci i Chetnie byl z panie sie skontaktowala..
Anna Dr... Matka Johna Mccaine'a ma 106 lat....???
Paulina... Niesamowita wiedza oraz odwaga, aby o tym mówić głośno. Pozdrawiam!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw