Sfilmowani - Czy A.I. w kinie może być przyjazne? test LG OLED C8Najlepsze komentarze:

gregosi... Czy zrozumie, gdy mu powiecie "przewiń czołówkę serialu"?:)
Ravn7... Najbardziej brakuje mi tu jeszcze regularnych podsumowań najciekawszych ostatnich wydań DVD/home media. Większość ludzi nie na wszystko przecież chodzi do kina, a wiele z tych filmów chętnie by się potem obejrzało w wolnym czasie w domu. Nie tak łatwo jest jednak śledzić ciekawe pozycje w gąszczu wszystkich wydawanych (próbowałem, ale nie znalazłem takiego serwisu, gdzie nie byłoby tego zbyt wiele). Dla Was raczej nie byłoby to dużo dodatkowej pracy, a widzom by się przydało. Pozdrawiam. Keep up the good work.
Winston... "Nigdy już więcej nie włączaj Polsatu." :-DDD
Aga B?a... Sonny w "ja robot" był jak najbardziej pozytywną ai
Rarche... W filmie Chappie ciekawie został ukazany temat uczenia się sztucznej inteligencji. Tytułowy bohater na samym początku swojego życia ma umysł "niemowlaka", więc trzeba go wychowywać. Z jednej strony stwórca próbuje uczyć go pozytywnych zachowań, szacunku i umiejętności (np. malowania - czy tylko mnie nasunęło się teraz skojarzenie z Detroit: Become Human?), a z drugiej gangsterzy, pod których skrzydła trafia Chappie, wpajają mu skłonność do przemocy, kradzieży, przekleństwa itd., chcąc z niego zrobić maszynę bojową. Główny bohater zaskakuje wszystkich i czerpie z obu wpływów, stając się istotą gotową do poświęceń za nich wszystkich, ponieważ się do nich przywiązał. Jak dla mnie była to naprawdę ciekawa perspektywa na sztuczną inteligencję, podczas finału ryczałam jak bóbr ?
Pawe? S... ważne kwestie .. na jakim systemie czy chodzi HBO GO czy tylko z chromecasta.. czy można instalować własne aplikacje....
Ropusze... Pozytywna sztuczna inteligencja? "Futurama"!

A nie, czekaj...
dariusz... moze zamiast " na netflixie " trzebyło powiedzieć " na netflix"
Karolin... "Omijaj programy paradokumentalne" = "wyłącz TV, odpal Netflixa"
Pawe? S... Macie w planach recenzować bohema rhospady ?
Patryk ... Jak się sprzedać to w dobrym stylu , hehe fajny filmik
Puppet ... Ehhh a myślałem, że wróciły mastershoty.
Mary Gr... Mnie sztuczna inteligencja trochę smuci, zwłaszcza próby humanizacji (jak to zostało pokazane chociażby w Blade Runnerze 2049). Chociaż rozumiem, że to niezbędny element rozwoju.
unimor2... Sky net się rozwija ?
J?zyk F... Drodzy sfilmowani, myślicie, że jak na początku każdego zdania będziecie sztuczną inteligencję przeżywać, to się nauczy że ma tak na imię?
7Askay7... Filmy, które zmusiły mnie do wysiłku intelektualnego typu: "Hmmm... " ;-) to "Odyseja ...", "Łowca androidów" , "Her" i "A.I".
Jeśli zaś chodzi o testowany sprzęt, to chyba jestem jednak bardzo analogowa i nie chciałabym, żeby tak osobiste informacje o mnie były gdzieś przechowywane.
Anna Ze... Aż stęskniłam się za Her, muszę zrobić powtórkę. <3 Świetny materiał (jak zawsze) :)
Jakub P... Hmmm, może recenzja God of war?
Drunk P... Tam był mały kotek Staś!!!!
Artysta... Alexa play Despacito
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC1DrGABDv7XXG-qoZQktqkQ