Langusta na palmie - Dobranocka 172 Lewarek

Tu możesz nas wesprzeć: Muzyka: Kai Engel: Brooks, z albumu Chapter Two: Mild – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: ... Wykonawca: Więcej nagrań o. Adama znajdziesz na: Można nas również znaleźć na: Facebooku: Twitterze: Instagramie: Zapraszamy.


Najlepsze komentarze:

El?biet... Czy to Bóg przemówił do mnie księdza opowieścią? Od pewnego czasu biję się z myślami, głównie wyobrażeniami o pewnej sprawie... W głowie mam same czarne scenariusze... Czuję jak mnie to niszczy, oddaję to Bogu a jednak te myśli, wyobrażenia wracają... Aż tu w końcu... Lewarek... Lewarek...
Aleksan... :-) oj ja niestety często tak robię jak ten kierowca. Dzięki Ojcze to było dla mnie
Gabrysi...
Jullaa ... Jak zawsze trafione w punkt...
Leokadi... To coś o mnie,tez tak mam?!z Bogiem
Iwona N... Anegdota rodzinna:
Mój wujek kiedyś dużo pił, a ciocia wiecznie robiła mu wyrzuty. Kiedyś siostry poprosiły ją, żeby się nie odzywała, jak wujek wróci "wypity". Tak też się stało. Ale wujek nie wytrzymał tej ciszy i krzyknął: " To co, już napić się nie można?".
Jagiell... Ehhh balsam na mój matczyny umysł jutro Dziecko zaczyna przedszkole, wyobraźnia działa. Wielu ludzi ma wizję, że żyje w matrixie ale największy i najtrwalszy matrix tworzy nasz umysł. Z czego ze śmieci obaw, lęków i uprzedzeń.
Patrycj... Piękna dobranocka ;)
Rozalia... Prawda, łapię się na tym codziennie!
Bo?ena ... To.jest madzia wieczorek
Monika ... Tak...nie..jest...
Ewa Mos... ??
Renata ... Serdeczne Bóg zapłać ??❤
Edward ... Krotko i na temat.Dobranocki sa super???
wot 060... ja mam pytanie czy osoba która popełniła samobójstwo pójdzie do upiekła bo w koncu jak ktos popełnia samobojstwo jest psychicznie chory
Agniesz... ooo wzięte z kawału o zającu i niedźwiedzicy :) Zającowa wysłała zająca po patelnię do niedźwiedzicy. zając szedł drogą i rozmyślał: pożyczy czy nie pożyczy? pożyczy, nie pożyczy. gdy dotarł do niedźwiedzicy i ta otworzyła drzwi powiedział: a wiesz co niedźwiedzica? wsadź sobie gdzieś swoją patelnię!
Marina ... Ojciec Adam to dobro narodowe !
Nikt tak pięknie nie mówi o Bogu, bez dewocji , bez oceniania , z miłością . Z mnóstwem miłości.
Za całe dobro które tu znalazłam - bardzo dziękuję - Bóg zapłać .
Iga Zac...
Modrasz... Dziękuję ?
austral... super super super
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCme4ZOv65uzGADXuvtHkSvA