GUN TV PL - GTV54: POWSTANIEC O ROZBROJENIU POLAKÓW

Z okazji 79 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, przyłączamy się po raz kolejny do dyskusji o możliwym rozbrojeniu Polski i Polaków, które może dokonać się rękami nie tylko unijnych, ale także naszych, polskich urzędników. W stosunku do władzy, której należy zawsze patrzeć na ręce, obywatele są nieufni. Czy polski rząd stanie na wysokości zadania i odrzuci w całości nowelizację unijnej dyrektywy wymierzonej w praworządnych obywateli, a napisanej ku uciesze bandytów i terrorystów? Zobaczymy. ► DAJ LAJKA! :) Prawa do wykorzystanej muzyki na podstawie umowy licencyjnej zawartej pomiędzy Magic Waszkiewicz Television, a firmą Paris Music Sp. z o.o.


Najlepsze komentarze:

PRJ... >Tu chodzi tylko o jedno. Rządzący doskonale zdają sobie sprawę z tego, że ludzie, po tylu latach ich bandyckich rządów ( PIS,PO i wcześniejszych) mają już tego po prostu dosyć. Boją się że Naród w końcu nie wytrzyma i wyjdzie na ulicę. Nikt nie chciałby mieć za wroga Polaka Powstańca, tym bardziej z bronią palną przeciw sobie.
Parasel... Ja myślę ze nie powinniśmy słuchać władzy tylko kupywać i trzymać broń nawet zakupioną nie legalnie i mówię to Ja koleś który służył na misjach jadł spał i srał razem z bronią miałem kilka etatów i kilka giwer pod sobą w zależności jaką funkcję obierałem czy kogoś kurwa zabiłem lub skaleczyłem no kurwa nie!!! a zawsze miałem broń przy sobie więc myślę że nie trzeba słuchać władzy kiedy ona nie słucha obywateli proste.
Frydery... rzad wzmacnia zluzbami o rzekomym zagrozeniu teroryzmem, BEDZIE WESOLO
Vape NA... JESTEM ZA ROZBROJENIEM POLAKÓW!!!
Tomasz ... A na co komu broń? Przecież mamy Policję, Wojsko i silnych sojuszników. Tak jak w 1939-tym.
To taki żart, jak ktoś nie załapał.
Petter ... ja tych skurwysynów rozliczę i za kolorową Warszawę też bo nie wiem czy to Paryż
Miko?aj... Niemcy wytoczyli arsenał. Czołgi, artyleria, rakiety... A wy tu piszecie o klamkach? Trochę rozsądku poproszę. Posiadanie broni do samoobrony to jedno a sprawne wojsko to zupełnie co innego!
Jolanta... pospolite ruszenie już. w tym kraju było jak się. spisywało proszę poczytać
Zbignie... Ta pasiasta koszula to błąd :)
?ukasz... Dziwny ten tytuł: 'Rozbroić', tak jakbyśmy byli uzbrojeni czy coś
PAWE? g... nie ma sensu jej brobic jak rzad nas tak dyma nic to nie zmieni bronimy kraj a zdrajcy nimi rzadza w d to mam najpeierw zabic zdrajcow pozniej moge bronic kraju !
STRZELE... A co my możemy zrobić totalnie nic zwykle szaraki których nikt nie słucha znów będzie nocne głosowanie a rano wszystkiego się dowiemy co litosciwi uchwalili
7Prozak... Pierdu , pierdu a oni i tak zrobią to co będą chcieli . 3/4 społeczeństwa sama zakłada sobie kaganiec na mordę . Samo środowisko strzelców sportowych jest zatrute , słabo się robi słysząc ich bredzenie a co dopiero ludzie oderwani od tematu . Nic nas nasza historia nie uczy , bo ludzie tej historii nie znają , wydaje się im , że konflikty zbrojne to nie postępowy przeżytek i że wszyscy się kochają "bez granic" , widać po każdych wyborach , że ta nasza rodzima ynteligencja za każdym razem nabiera się na nowe świecidełka . Rzygać się chce , bo taki firmę prowadzić potrafi ale poza nią jest umysłowym inwalidą . Po okrągłym stole i Magdalence jesteśmy na przemian ruchani przez tą samą ekipę , nasza naiwność jest porażająca . Zakopane , zakopane , polewamy się szampanem , to jest ten poziom .
Grzegor... A może coś się kroji wobec Polski, niech jeszcze wojsku odbiorą i koniec. Znów będą ziemie polskie
Jariii ... Jednoczmy sie rodacy odzyskajmy nasza ukochana ojczyzne z rak antypolakow czy za taka polske nasi przodkowie oddawali zycie SMIERC WROGOMOJCZYZNY
RF... Dziękuję za kolejny dobry film.
Quetzal... 14:41 Naród nikogo nie może "rozliczyć" jeśli jest nie uzbrojony. Jak mielibyśmy rozliczyć rząd, gdyby nagle PIS stwierdził, że wprowadza nową konstytucję, a razem z nią ustrój totalitarny? Broń to podstawa wolności. Tak samo jak broń atomowa to podstawa pokoju. USA, Francja, Rosja, a nawet Korea Północna żyją w pokoju właśnie z tego powodu.
manitou... Komisarz "ale,jaja,ale jaja"Lub "Sorry,taki mamy klimat" Teraz wybalusza galy w jakims dziwny spocie wyborczym PO..Super inteligentna...To ,ona nie jest..
Bartosz... To jest smutne. Lza sie w oku kreci, na mysl przez co oni musieli przejsc. Reka siega po kamien i palke, na mysl o Bienkowskiej i Tusku. Cholera strzela, na mysl, ze ludzie witaja tego ryzego zdrajce na dworcach. A co sie dzieje w kraju? Szydera z WOT... bo to modne. Litosci. Na strzelnicach czesto dziewoje maja wiecej jaj, niz rurkowcy chowajacy sie za deskami, bo wali, kopie i wogole.
GUNTV robi robote.

In November 1938, the Verordnung gegen den Waffenbesitz der Juden prohibited the possession of Firearms and bladed weapons by Jews. - jak skonczyli? Wiemy, tyle w temacie.
Jaro Ko... Ja im sie rozbroję. Niech mnie cmokną w ....
Rafa?... Każdy, kto chce Polakom odebrać broń jest zdrajcą i sprzedajnym skurwysynem!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCwyIUPe5wnv9Dx4RYI7nL3Q