wRealu24.pl - Polska powinna przyjąć uchodźców z RPA? Kim naprawdę był Nelson Mandela? Tompson u Roli!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę:


Najlepsze komentarze:

slowian... MACIE NA CO ZASLUZYLISCIE BOHRSY ZWYRODNIALCY, CZY TY CHLOPCZE WIESZ CO TO BYL APARTHEID I JAK WTEDY BYLO? WEZ SIE ZAMKNIJ I NIE KOMPROMITUJ, MIELISCIE SZANSE ZYC TAM W DOSTATKU ALE CHCIELISCIE MIEC WIECEJ, TRAKTOWALISCIE CZRNYCH TAK, ZE TO JEST NAWET NIE DO POMYSLENIA ABY TAKIE RZECZY ROBIC I TERAZ MACIE KARE ZA TO WIEC PRZYJMIJCIE CHOCIAZ TO Z GODNOSCIA I WYCIAGNIJCIE NAUKE Z TEGO WSZYSTKIEGO BO LEPIEJ BYLO ZYC W ZGODZIE Z CZARNYMI I WSZYSCY ZYLI BY W DOSTATKU I POKOJU, SAMI ZACZELISCIE A TERAZ PLACZECIE ZALOSNI ZWYRODNIALCY I ICH POTOMKOWIE
slowian... jliugouygl
katolic... ŚWIAT CHCE HOLOKAUSTU BIAŁYCH. PARSZYWA SUSAN SONTAG SZCZEKAŁA, ŻE BIAŁA RASA JEST RAKIEM LUDZKOŚCI. TAK WIEC MY POLACY RATUJMY BIAŁYCH BRACI , A NIE SPROWADZAJMY MUSLIMÓW Z BYŁYCH REPUBLIK RADZIECKICH.
Jeff L... ? lat Polski niepodległej i troszkę nacisku znowu z przyjacielskich Niemiec i tej najukochańszej Uni, to sprzedacie Polskę byle komu i nawet czarnuchom i innym kanaljom. Ludzie czy wam rozumu odebrano?! Ojczyzny bronili nasi dziadkowie, a wam z odebrało rozumu!
tomasz ... c posądzonym o rasizm, o zwykłej obronie przed pobiciem nawet nie wspomnę.
GRZEGOR... Mandela powinien być porównywany raczej do Piłsudski ego który też był lewicowym terrorysta.
Ignacy ... Moim zdaniem lepsze zderzenie z Polską biurokracją niż z murzyńską maczugą. Powinniśmy przyjąć to mało, to nasz obowiązek. Ludzi blisko kulturowo oraz mentalnie bliżej wolności od których moglibyśmy naprawdę się czegoś nauczyć nie jak od uchodźców których stręczy nam świat polityki i naszego kościoła katolickiego. Weryfikacja i pomoc farmerom z RPA. Pozdrawiam
Ireneus... Dzida tudzież włócznia ?
niewinn... Żadnego przyjmowania emigrantów z RPA i co dać im ziemię po 40 hektarów gdzie Polak ma taką ziemię kupować za miliony złotych? Mówisz Marcin,że naszych się wypycha a przyjmuje innych obcych ludzi coś nie tak z tobą.
awacon ... Juz widze radosc na facjatach polskich farmerow, gdy konkurencja z drugiej czesci swiata im wpada do Polski, dostaje preferencyjne kredyty, preferencyjny leasing ziemi itd. Przeciez Burowie nie beda nic innego robili poza rolnictwem. Burowie nie beda rowniez placic robotnikom rolnym, oni sa przyzwyczajeni do "ziemia za darmo skradziona tubylcom, pensja dla robotnikow €100 miesiecznie plus nieludzkie traktowanie ". Zaden Janusz sie nie zgodzi, a chlopi widlami przegonia konkurencje. Polscy populusci, dlaczego Francja czy GB nie chce ich sciagac, boja sie reakcji wlasnych farmerow.
Galaxy ... a Lewackie Parchy o zabijaniu Bialych w RPA ani Slowem ! to sa Prawdziwe Parchy !
gipa ji... Ja bym właśnie bombardował rpa po to aby nygusów nauczyć rozumu głodem, bo nic innego tych kurew nie nauczy, zero wdzięczności dla zasług białych dla dobrobytu tych jebańców z ich strony...
Teodora... Nie powinna nikogo przyjmować bo to jest niebezpieczne dla naszego kraju . Jak ktoś chce zaprosić kogoś z innego kraju może zaprosić go do siebie .
Brz?czy... Dzieki Marcin, dzieki Stefan!
Kasia W... Odnośnie trzymania poziomu debaty. Nie zgodzę się z opinią, że z chamem należy rozmawiać po chamsku. To jest najprostsza droga do zniszczenia sensu debat. Pan Stefan ma rację, należy rozmawiać spokojnie, podpierać się racjonalnymi argumentami, być kulturalnym. Ludzie to widzą i wówczas nawet największy cham będzie się musiał dostosować albo całkiem wypadnie z obiegu. Kto to za początkuje Panie Rola,? Wy czy Oni ? Ja stawialabym raczej na Was.
Kasia W... Rada dla Pana Roli. Ja wiem, że Pan z racji wszechstronnego wykształcenia na najlepszych uniwersytetach i latach spędzonych na podróżach do odległych krajach, zna się na każdym zagadnieniu i temacie ale może dobrze by było aby dał się wypowiedzieć gościowi i negowal jego opinii na każdym kroku. Gości ma Pan bardziej ciekawych. Proszę poprawić warsztat dziennikarski a Pana programy będą zjadliwe tez dla bardziej liberalnych widzów.
9redpil... Jak się gościu malinowy nie 'zniżysz do tego poziomu', to skutek będzie taki, że polegniesz 'z wdziękiem'
Elvicto... Kolejny zastępczy teamy od tego co się dzieje w Polsce....by pomagać innym trzeba najpierw pomóc sobie i mieć warunki tu i teraz...naważyli sobie piwa to niech piją..najpierw przez długie lata prowadzili politykę apartheid-u na miejscowej ludności a teraz płacz..i bardzo dobrze...
guzolot... Marcin... byś się kurczę ogolił...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ