Strumienie z Ruczaju - Two Point Hospital pierwszy kontakt

Halo, właściwy opis poświęcony temu materiałowi jest trochę niżej, najpierw zaspamuję Was informacjami. Więc śledzić nas można: moduł wsparcia to jest małe centrum sterowania światem. farma lajków, są tam tylko powiadomienia, jak siedzisz często na fejsie to będziesz wiedział kiedy są strimy kontakt grupa steamowa, też ma powiadomienia to mój intymny twitter a to twitter, który informuje o tym kiedy i co dzieje się na strumieniu. Realnie to najlepiej działający powiadamiacz. tu znajdziecie Dżeja. Współpracują z nami twórcy muzyki: Obecnie korzystamy ze wsparcia firmy Corsair: słuchawki wihajstry do strimowania No i teraz opis właściwy: Z uwagi na taśmowe przesyłanie dużej ilości materiałów nie zdążyłem wstawić tutaj dedykowanego pozdrowienia, ale wiedz, że jeśli to czytasz to życzę Ci w życiu wszystkiego najlepszego, a dodatkowo jeszcze zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyslności. Pozdrawiam, m.


Najlepsze komentarze:

golden ... Picca wjebana
ViVi... Wolę czat niż kamerkę. :/
Odyseus... Chyba nie jesteś przeciwko wyborowi szczepień ?
Borsuk3... Czemu nie oznaczasz sponsorowanego contentu?
UnionDi... W dzisiejszym odcinku Maciej Makuła zmierzy się z biurokracją NFZ oraz krzesłem usiłującym publicznie umniejszyć wielkości naszego ulubionego INFLUENCERA. Serdecznie zapraszam!
Bartek ... Czy to jest ślepe przejście?
Gdj Pod... 22:00 studentka medycyny :d hm...
erbaX... Czy to jest realistyczne ?
e? eL... Ta gra to taki Sea of Thieves strategi ekonomicznych. I jak to powiedział pewien "influencer", śmieję się z tych co sądzą inaczej.
Jakub ?... Kamerek na ekranie?!?!?! Szok, niedowierzanie..
Snu... fajne
Directx... zauważcie jak tak gra (jak i inne tego typu) jest przesiąknięta lewackim myśleniem
pracownicy nie mają efektywnie pracować, tylko "być szczęśliwymi"
tfu!
Deconti... Chciałbym zdementować "frajerów z tuby". Czasem oglądamy to bo nie widzieliśmy strima. Tu nie ma żadnych "obcych". :D
BigFatV... Wonziu jakiego szamponu używasz ? :)
Radek F... Oglądałbym
CUBE Ma... Może jakiś powrót do starcrafta 2?
maloduz... Choroba PCMR !
Kamil B... Jak na debiut na youtube to spoko. Będe promował .
Metal... Szanowny Panie Makuła,
Czy możemy się spodziewać oficjalnego komentarza w sprawie Sz. P. Mgr. Inż. Redaktora "Ka Dwanaście" Klocucha? Plus jak pan ocenia swój występ w ostatnim meczu przeciwko reprezentacji Polski?
Banan 8... Daleko od noszy odc.213
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCYN3DEMx3v31t5_ll3R0a5Q