Hallack - Kolejny buff dla czołgów z ograniczonym MM World of Tanks

Tutaj gierka prawie dla dorosłych ;) Discord Zapraszam do grupy na FB ... Tutaj fanpage Donacje dla Hallacka jeżeli chcesz wesprzeć mnie i kanał: Powtórki i wszelkie sprawy na adres Udanego dnia! :)


Najlepsze komentarze:

Mariusz... Po prostu chcą byśmy grali tymi premkami na goldzie i strzelani do nich z golda . Kas , kas musi się zgadzać . :)
Ulhtion... Swoją drogą, dlaczego w ogóle nie chcą ruszać premek tych z normalnym MM. Wciąż wiele z nich również kuleje i zwyczajnie sobie nie radzą nawet ze swoimi tierami.
adi1312... Co z tego że dodali mu tyle mocy jak poprzednie nerfy nie były na MOC ale dostał masakrycznie po oporach gruntu. I mimo że na papierku było niby troszeczkę gorzej tak cały czas jeździł o wiele gorzej.
wbijek... 7:37 zmiana pancerza IS 6 ma powodować że każda 8 widząc is7 będzie na goldzika przełączać?
Shogun... Święta w drodze. Trzeba parę skrzynek opchnąć. Pozdrawiam
Mrozik... Ale głupoty gadasz... Może niech w ogóle masakrują VIII A nawet IX. To są czołgi, których nie wyrzuca na X. To jest samo w sobie dużą przewagą nad resztą VIII. T32 ma 198 penetracji i zazwyczaj wystarcza na VIII i IX, więc z jakiej racji pojazdy, które nie spotkają X mają mieć lepszą penę, bądź być tak samo dobre jak reszta? Taki Pilot nie będzie miał szans z Typem 59, a ten pierwszy musi sobie jeszcze radzić z X... Moim zdaniem czołgi z preferencyjnym mm powinny być słabsze, ewentualnie droższe, ale to nic nie zmieni tylko pogłębi pay to win.
Heroes ... a co FCM ???
Degusta... Type 59 jest "słaby" a co z T-34-3 chyba jeden z najbardziej poszkodowanych po IS-6 i KV-5 :x
Towarzy... Moim zdaniem IS6 będzie miał za zadania blokować flanki. Ustawić się w danym miejscu i blokować flankę do czasu,aż koledzy z team'u pomyślą(co zajmie dłuuugggooo),i ruszą ma przeciwnika z flanki,lub do czasu aż przeciwnik załaduję amunicje o podwyższonej penetracji i najnormalniej w świecie poślę nas do garażu.IS 6 stracił swoje kły.
D?ord?... w tym isie 6 to lepiej jakby dali pene a nie zwiekszali pancerz
Tomasz ... Witam mam problem taki że gdy chcę przycelować scrollem to przybliżam i celownik staje się bardzo czuły a potem nagle mi oddala i dopiero jest włączony tryb snajperski. Wiecie jak to wyłączyć żeby było tak jak kiedyś normalne przybliżanie i oddalanie ?
jan jan... Mówcie co chcecie ja hallacku do końca nie moge się z tobą zgodzić. Wszystkie czołgi z filmu dla mnie powinny pozostać takie jakie są. Dlaczego ? ano dlatego ,że zaraz wszystkie 8 poziomy będą miały penetrację 200+ działa ponad 120mm będą miały czas celowania na poziomie X poziomowych medów czyli około 2s. A to ,że czasy w wot się zmieniły no cóż to tak jak z 20 letnim autem nikt go nie ulepsza kupuje nowe. Te premki mają ograniczony MM i tyle a jeżeli ktoś nie potrafi grać tak jak testerzy wargamingu to już ich problem. Dla przykładu grając AMX M4 54 miałem 280 penetracji na złocie. Potrafiłem przebijać TYPE 5 i mieć po ponad 150 bitwach średnie uszkodzenia na poziomie ponad 3700 da się ? nie trzeba mi było 340 penetracji. Ano wszystko zależy od gracza. I dlatego hallacku jeżeli chcemy 8 tiery penetracja 200 ? to potem sami się dziwimy gdzie pancerz w wot ? Paranoja żadnych zmian według mnie. Czasy się zmieniły więc jak ktoś chce lepsze premke musi sobie kupić ale każdy jest świadom w jaką gre gra i mnie tez wiele rzeczy denerwuje ale nie chcę 8 poziomowej premki z parametrami działa X poziomu. Zresztą za tymi zmianami nie zapominajmy o dziesiątkach !!! czołgów z drzewek które stają się szrotem. Dziękuję za cierpliwość pozdrawiam.
Mariusz... Załoga z jadzi 88 siedzi na DMax'ie. Z racji tego że DMax na 8kach jeszcze ma szanse na penetracje. Jadzia 88 siedzi w krzakach na pasywnym i modli się by jakiś czołg bokiem się ustawił...a zwykle rzuca na 9/10 tier gdzie ding'nie przy odrobinie szczęścia. 212 peny na zwykłej pestce cieszy. Ale przydało by się goldowy w okolicy 250/260. Chodź jestem zdania, że goldowa amunicja powinna całkowicie zniknąć i zostawić opcje amunicji pp z normalnymi statami, podkalibrowych wyższa pena ale dmg mniejszy o połowę i obuchy.
Kamil R... Pamiętam jak kupiłem Rudego to aż miło było nim grać... Chodzi o mobilność... Dziś zrobił się naprawdę baaardzo mulowaty...
*KRÓWK... Psia noga! A ja sprzedałem 8.8
Andrzej... Tiaaa, typowe. Bufy dla premek, ale nerfić takiego e 25 by sprowadzić go na ziemie to nieee, po co. Przecież pomidory, które kupiły to, by wygrywać zaraz się obrażą.
Tak samo polskie czołgi, po co. Co z tego, że piątka ma na stocku na GOLDZIE 80 peny, kogo to obchodzi co nie? Co z tego, że w polskie czołgi od art wchodzi jak nożem w masełko.
A 6 tierowy "med" to hybryda wad jak już.
Polski ... Te buffy w większości są po prostu śmieszne , to jakby łatać taśmą dziurę po pocisku
Anarchi... Wszystkie te buffy dla czołgów premium mają tylko za zadanie odciążyć MM. Nadal nie potrafią naprawić matchmaking'u, a tak naprawdę to potrzeba wydłużyć o 2 min dłużej kolejkę, żeby trafić na takie same tiery. Obawiam się że takie ingerowanie w gold tanki odbiję się im czkawką w postaci mniejszej ilości kupowanych pojazdów premium.
Ignacy ... SP jak był kiedyś dobry to teraz już nigdy nie powróci do formy bo kiedyś był idealny a teraz pffff jeszcze te buffy lekko pomagają ale na 10 z Nimi nie da rady
Starry ... IS-6 to chyba jedyny ruski czołg którego sami rosjanie nienawidzą skoro mu peny nie chcą zwiększyć :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfm21aFzg5e2cwePRLCQhA