BIZNESMEN - GDZIE KIEDY KUPIĆ MEGA TANIE KARTY GRAFICZNE ? NVIDIA GTX BIZNESMEN

INSTAGRAM: GRUPA: To tylko moja opinia, nie jestem doradcą inwestycyjnym ! Inwestuj tylko tyle ile możesz stracić ! Business cooperation: Słowa kluczowe: Nvidia nowe karty rtx 2080 ti rtx 2070 karty graficzne karta graficzne ile będą kosztować ceny kart graficznych


Najlepsze komentarze:

Marylka... Jaki nawiedzony typ.
BIZNESM... Ten film jest dla mnie bardzo ważny, serio. Chciałbym kulturalnie coś zmienić, pokazać inne myślenie, chciałbym wskazać inny tor ludziom. Prosiłbym o lajki i udostępnienie tego filmu!
aaa aaa... Nawet na takich morelach widać, że karty, które kosztowały przed manią kopania po 600-700zł, teraz są za 900 wzwyż.
Kamerzy... tym razem pierdolisz przez 8min o niczym
pxelcss... Ludzie zrozumieją ze dali się wydymac jak będą mieli x bitcoinow wartych tyle co nic... a zainwestowali wszystko co mieli.
VAG tv... kartą można pokopać z 3 miesiace i sprzedajesz troszkę taniej z gwarancją na lollegro prosty rachunek
Hubert ... Z drugiej strony jak ktoś kupuje karty by grać w nowe tytuły na full to ucierpi bo nie potrzebuje starej a swoją starszą będzie musiał sprzedać taniej żeby wgl ruszyło
Wild Ch... niby spoko ale zapomniałeś dodać że 1080 kupują gracze i kopacze, paradoksalnie to więcej ich się sprzedaje do grania niż kopania, koparki nie odsprzedasz tak łatwo jak używaną 1080 :d. aktualnie na morele 0 dostepnych 1080, na komputroniku 4 sztuki, na xkom brak. cena nie może spaść aż tak bardzo gdy popyt jest większy niż podaż a jest to podstawowa wiedza o tym jak działa rynek.
Patryk ... Ja mam MSI GAMING X GTX 1060 6GB I DOBRZE DZIAŁA
Tomsin ... W święta sobie kupuje kompa czekam aż będzie już luz bo gdy planowałem nagle ekhmm..... KRYPTOWALUTY
Ontej W... wyrwałem rx 480 za 650
Kraków... A czy jak market wzrośnie karty będą tanieć
Skarlix... Czesc .zamierzam sobie we wrzesniu-pazdzierniku kupic nowa karte graficzna,mam kupowac teraz czy po wyjsciu nowych kart, spadna ceny ?.Chce kupic gtx 1060 6 gb.
azazels... PRZECIEŻ KAŻDY O ZDROWYCH ZMYSŁACH WIE ZE KARTY PO KOPARKACH NADAJĄ SIĘ DO KOSZA A TY BIZNESMENIE EWIDENTNIE ZALATUJESZ PROPAGANDĄ!, JESTEM ŚWIADOM ZE TAKICH JAK "TY" JEST KUPIONYCH TYSIĄCE I NIE JESTEŚMY W STANIE POWSTRZYMAĆ WAS WSZYSTKICH, ALE JAK SIĘ UDA CHOĆ JEDNEGO TO JUŻ JEST SKUKCES!. NIECH WSZYSTKIE UŻYWKI NVIDIA WSADZI SOBIE W TYŁEK!, NIE POZWOLIMY ZAROBIĆ KOMBINATOROM JESZCZE RAZ NA TYM SAMYM!!!! POZDRAWIAMY WSZYSTKICH HOMO SAPIENS! ;)
Marshal... Jak to dobrze, że kupiłem sobie 6 lat temu GTXa 580 od EVGA na gwarancji dziesięcioletniej.
Nie muszę kupować drogiej karty graficznej która na dodatek sztucznie podrożała. Uff....
Wiktor ... Dobrze gadasz. Jak komuś się chce to na wszystkim zarobi.
ToxicTu... Przez 8 bitych minut tłumaczysz najprostsze ekonomiczne zagadnienie popytu-podaży "zgodzie cenowej" na podstawie kryptowalut i kart graficznych do tego mówisz, że jak wyjdą nowe to starsze stanieją. Serio? Przecież to jest oczywiste, a Ty sprawiasz wrażenie jakbyś odkrył właśnie super trik jak zarobić/zaoszczędzić i podzieliłeś się z nami, dziękuję Ci o wielki odkrywco za stracenie 8 minut + 30 sekund na napisanie tego komentarza :/
Adrian ... Zamiast narzekać na system trzeba myśleć jak na nim zarobić
Czepot ... Karty graficzne do grania a karty fpga do kopania ⚒. Narazie jest malo algorytmów na fpga ale podejrzewam ze do konca roku będzie coraz lepiej.
TaJsoN2... Z mojego punktu widzenia od dłuższego czasu chciałbym kupić nowa kartę to tak naprawdę na ebay ludzie nie wiedza za ile można sprzedać kartę, 90% sprzedaży na ebay to licytacje samo coś mówi za siebie jak rynek wtórny dział i sami licytujący ustalają cenę używanych kart graficznych a ceny dalej są chore
Patryk ... Zmień kontent bo jak upadniesz to nikt Cię znowu nie wybije;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCM8GSCIMJlFxnLMjDTOaQ-Q