nieantyfan - iPhone 9/Xs 2018 bez niespodzianek?| Wyciek zdjęć!

SUBSKRYBUJ: Zdjęcia dostępne pod linkiem: Materiał MKBHD w całości: Większość tapet mam stąd: Tapety MKBHD: Kontakt: Wpadnij na: Instagram: Twitter: Facebook: Grupa nieantyfanów ... MUZYKA: Hocus Pocus | Equilibre Julian Avila | GOLDEN SKIES cya!


Najlepsze komentarze:

D K... IPHONE X jak coś czytaj się 10
smarciu... Dłonie twoje na filmie wyglądają jakby nie były twoje. Poza tym dzięki za newsy :)
Donald ... Uwaga promocja od Apple! Stara cena: 999$ nowa cena 998$!!! Bierz juz teraz wysatrczy ze wejdziesz w yeyeteshduuehdfjhrjfhfjdud . pl i masz szanse na spotkanie z zalozycielem Apple
Konrad ... Gdy widzę samsungi kolegów to trochę mój iphone 7 trąci myszką :D jednak gdy go używam to ok, wszystko szybko, sprawnie i konkretnie. Ramki itp. zbyt duże, pewnie niedługo zmienię telefon na jakiegoś "bezramkowca" od apple, oby szybko taniały. Jednak ceny powalają, zobaczymy po prezentacji co te apple przygotowało bo lepsze aparaty by się przydały (rozmazywanie tła itp.)
Micha? ... Kanał Fanboya Appla. Treści tutaj są tak bardzo tendencyjne i tak mocno nakierunkowane na jedną markę, dyskredytując inne, znacznie lepsze, że aż nie da się tego oglądać. Szpan się musi zgadzać z loga nadgryzionego jabłka ;) Proszę, nie pokazujcie mi tego szajsu w rekomendacjach.
Bart?om... Co za matowa nakladka na IPhone X, który masz?
barti 1... iks de
M?ody S... Czyli ip9 będzie opłacało się kupić?
Adolf H... 3GB Ram za 3500zl ? Jak chiński srajfon najtańszy na androidzie za 500 zł ma 3gb ramu xddddddddddddd
Cosik... Jakiego Iphone polecacie po tej premierze nowych modeli?
ultimat... Nieantyfanie kiedy rozpakowanie note 9
Oocash ... Generalnie wygląd X a także FaceID to jedna wielka pomyłka, powinni kontynuować design poprzednich modeli zamiast wypuszczać takie niegustowne paskudztwo.
Aleksan... Siema siema ?? co masz na iPhonie teraz? To skórka czy case, i skąd? Pozdrawiam ?
bvn Paw... 5000 tyś za logo.... ludzie weźcie sobie rozpęd duży w domu i przyp... mocno głową w futrynę, jeśli macie zamiar wydać taką kasę... ten świat staje się coraz bardziej pi....nięty
Liv •... To mam sb iphone SE od w sumie 2017 bożego narodzenia, w 2019 luty albo święta chce sobie zmienić ale nie wiem czy poczekać na 9 czy kupic te ósemkę bo w sumie 8 bedzie kosztowała najpewniej w lutym 2200 zl
Prawiln... Justynie to Ty kup iphonaX a nie czekasz na tanioche i żydzisz...?
Mis tri... Opłaca się kupić IP 9 2018/2019? (:
100lrcz... Czemu mówisz
"iPhone iks es"
Mów konsekwentnie

Jeżeli nazywasz iPhona X iPhonem dziesięć, powinieneś mówić iPhone dziesięć S
Qd?aty ... Nie będzie iPhone se2?
Twuj st... Czyli po wejściu nowych iphone do ogólnej sprzedaży (Media Markt, Expert itp) to cena IPhone 8 spadnie automatycznie?
Emotion... ja poczekam co będzie za rok .dwa na razie starczy mi 8Plus
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCFGud6qsbaAjuP6WaXAJj3Q