Pulchny Niedźwiedź - Przyszła ŻONA Anduina?

Tutaj są fajne rzeczy: Z kodem rabatowym "Pulchny" otrzymujesz 3% zniżki! Tutaj dołączysz do społeczności w wowie: Mój super fajny Patronite: Facebook: Dołącz do Etnicznych Widzów:


Najlepsze komentarze:

Ylyj PL... Anduin przez ślub z Sylvanas zjednoczy na stałe Hordę i Przymierze.
Fire Sp... Cały ten WOW już delikatnie zaczyna mi pachnieć "Modą na sukces".
TheByli... a w taelii nie jest zakochany flynn ? ;o
?UKASZ ... Wszystko okey ale kurde idź Wreszcie do fryzjera
Boxxey... Jak Anduin zorientuje się że Horda cofnęła się w czasie po mag'harów, to zrobi to samo. Przywiezie Yrel, ochajtają się i będą masowo robić lightforgedów swoim "rytuałem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MJ_aka_... Anduin co prawda jest wyszkolony/wychowany na kaplana, jednakze w innych pogadankach mowilec ze kaplan nie jest szkolony by walczyc, bo gdy by byl to stal by sie paladynem, czy to moze oznaczac ze Anduin tez zmieni profesje z kaplana na paladyna?
Browomi... Niedźwiedziu, małe pytanko. Anduin odziedziczył tron po ojcu ale czy też musi dziedziczyć tytuł przywódcy przymierza? Skoro to jest tylko i wyłącznie sojusz wojskowy (chociaż zachowują się niczym cesarstwo/imperium podzielone na elektoraty) to dlaczego to właśnie nadal król Stormwind musi przewodzić przymierzu? Czemu nie jakiś inny bardziej doświadczony przywódca jakiegoś królestwa należącego do sojuszu? I jak do licha się obiera przywódcę? Jakaś rada królów się zjeżdża?
Kolt Ur... A co z Aratorem? On też chyba musi wyjść za jakąś niezłą lorowo kobietę. Przydałoby się żeby Blizzard wykreował jego postać na jakiegoś kozackiego bohatera.
Kolt Ur... Dzięki za materiał!
tytuslo... A moze Anduin lubuje sie w hermafrodytach ?
Marek H... Kto to jest Grand Adminal Westwind? (ICC wyspa z klasztorem Szkarłatnej krucjaty lvl 80)
Niemick... To za trudne. Nie no Telia
Pan Hur... Czy to jest ta zona z miniaturki? Trochę pulchna ale za to puszyste włoski
Alpha... Wyobraziłem sobie Genna na łożu śmierci, proszącego Anduina aby wyszedł za Tess. "Anduinie, proszę.... wyruchaj mi córkę.... Za Przymierze... Dla Przymierza...."
Wojciec... fajne krzesło za stolikiem
Jakubg6... Niedźwiedziu zapomniałeś o jeszcze jednej opcji jaką jest Valeera Sanguinar. Znają się od dawna, co prawda nie jest dziedziczką czegokolwiek ale dało by to możliwość na ciekawe rozwiązania z krwawymi elfami i Silvermoon. A poza tym gdzieś w komiksie do hearthstona( nie kanonicznym) pojawiło się że ona go kocha.
Gold Fr... Królową Stormwind będzie Sylvanas <3
Adam W... Ale jak Anduin będzie z Telią to to będzie duchowe kazirodztwo bo on jest synem Arhasa który połączył się duszą z Ner'zhulem i stał się Królem Liszem. Tak samo Fordragon połączył się z Królem Liszem. Więc Anduin Telia mają tych samych 3 ojców
Saphai ... Ewentualnie Jaina Proudmoore
#Ship
TheProt... Sylvana zostanie królową Stormwind
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKfZ2LnDpER4RAF-9VGLgiA