Telewizja Republika - Dzisiaj Informacje TV Republika 31.08.2018Najlepsze komentarze:

Sutello... Panie Kaczyński, Błaszczak, Macierewicz, Duda i Morawiecki!

?? we wrześniu przemówi do was ustami ministra federacji rosyjskiej Szojgu:

"Rosja pokazuje NATO swoją potęgę wojskową, przeprowadzając ćwiczenia wojskowe, w tym Wostok 2018 wspólnie z Chinami - pisze niemiecka gazeta Handelsblatt.

Periodyk podkreśla, że pod względem skali te manewry są porównywalne do największych operacji II wojny światowej. Poza tym cytuje ekspertów, którzy uważają, że tymi zakrojonymi na dużą skalę ćwiczeniami Rosja wysyła światu mocny sygnał, jednocześnie urzeczywistniając lęki Waszyngtonu dotyczące ścisłej współpracy wojskowej Moskwy i Pekinu

Jak podkreśla Handelsblatt, w tym samym czasie w regionie jest zaplanowane przeprowadzenie IV Wschodniego Forum Ekonomicznego, które również świadczy o doskonałych relacjach Moskwy i Pekinu w sferze gospodarczej. Według gazety tym sposobem Rosja po raz kolejny pokazuje światu, że nie jest odizolowana i ma sojusznika będącego jednym z najpotężniejszych mocarstw świata.
Ćwiczenia strategiczne Wostok 2018 odbędą się w sierpniu-wrześniu na Syberii i Dalekim Wschodzie. Będą to to największe ćwiczenia od 1981 roku, wezmą w nich udział także siły zbrojne Chin i Mongolii."

???
Bartek... Film Dywizjon 303, historia piękna itd, ale film trochę słaby... i te efekty specjalne? Nie, Panowie poduczcie się trochę od profesjonalistów. Dla nas jest tam głębszy sens, ale taki przeciętny Angol czy USmaniec powie że słabe, że mało scen walki itp... A ten film miał nie tylko chwalić pamięć ale i głosić chwałę dla 303! Wykorzystujmy media, filmy do propagowania polonizmu!
HUBAL... TUSK Adamowicz DO WIĘZIENIA !!!
HUBAL... FILM DYWIZJON 303 juz w KINACH Gorąco Polecam
Sutello... ?? stoi za zamachem w Donbasie.
Szykują nową prowokacje:

"Zatrzymani w sprawie zabójstwa szefa DRL Aleksandra Zacharczenki potwierdzili, że atak terrorystyczny został zaplanowany na Ukrainie – powiedział p.o. szefa republiki Dmitrij Trapeznikow.

Na razie wszystkie granice pozostają zamknięte. Zatrzymano już kilka osób, które zeznały, w wyniku czego potwierdzono, że była to ukraińska dywersja" — oświadczył Trapeznikow.
Jak dodał, zauważono ruchy ukraińskich wojsk w pobliżu linii podziału. — Spodziewamy się prowokacji. Znamy plany strony ukraińskiej, sprzęt wojskowy przemieszcza się, odnotowano wiele naruszeń. Trzymamy rękę na pulsie, panujemy nad sytuacją — podkreślił.

Trapeznikow powiedział też, że w wybuchu zginęło lub zostało rannych 11 osób.

Przedstawiciele DRL poinformowali, że zatrzymano już „ukraińskich dywersantów", podejrzanych o zorganizowanie zamachu na przywódcę DRL."
Mirek P... No Hey Patrioci.
Agnosti... 1918 Piłsudski, 1980 "Bolek". Panie Ziemkiewicz, co zrobić żeby historia się nie powtórzyła?
Ma?gorz... Wielki szacunek dla Adama Borowskiego ✌️??Szczęś Boże ?
Jasiu J... polska odzyska zloto jak bedzie wolna ..taki przekaz mam od ojca ,,byl wobozie dessau ,,zloto wywieziono dla bezpieczenstwa Rzeczpospolitej a insygnia sa w kraju zwrocone//
Joanna ... Popatrzcie na Bidena, co za szatan.
Marek M... Jak ktos mi powie ,ze solidarnosc obalila kommmunizm,to wysle go do sadow i ratuszy w Polsce.To jest komedia ,pchaja sie kto jest wiekszym bohaterem solidarnosci ,a Polska po 89 zostala sprzedana.
Mieczys... Nareszcie na obchodach rozpoczecia strajkow w 1980 roku byli prawdziwi bohaterowie i ich uczestnicy , a nie "gwiazdy" dojnej zmiany podszywajace sie pod szydl Solidarnosci-jak Sniadek , Duda czy liliput smolenski!
Kris Ri... Adam Borowski - szacunek, chylę czoła dla pana.
Krys Bo... Nie moge patrzec na tego bankstera mariusz ,!
Robert ... Zdrajcy i złodzieje mają dzień zdrady narodowej i Bolek jej przewodniczy a zaprosił tylko folkzdojczy z partii totalnie nowocześnie uPOśledzonych POsrańców cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha
vasqez ... Bez przesady nic nie musi..prezes Jarosław Polskę Zbaw powiedział,że nie musi to nie musi....
Stefan ... Naprawdę takich bzdetów już dawno nie słuchałem , same pierdoły , posłuchajcie sobie Aleksandry Rybińskiej to zobaczycie jak powinny wyglądać wiadomości.
snp213... Polacy dziekuja liderowi Solidarnosci, Prezydentowi i Nobliscie i Lechowi Walesie!
Rupsi D... Dnia 30.08.2018 (czwartek) mialy miejsce juz po raz trzeci antyrzadowe protesty w miescie Chemnitz (Kamenica) w Saksonii. Poprzednie protesty i zamieszki odbyly sie tam 26.08.2018 (niedziela) oraz 27.08.2018 (poniedzialek). Okolo 2000 osob wzielo w nich dnia 30.08.2018 znowu udzial, a na rozmowy z mieszkancami przybyl takze Premier Kraju Zwiazkowego Saksonii M. Kretschmer oraz Burmistrz Chemnitz pani Ludwig. Na sobote (01.09.2018) oraz na poniedzialek (03.09.2018) rozne organizacje i partie polityczne zapowiedzialy kolejne antyrzadowe protesty w Chemnitz. Dzisiaj 31.08.2018 w miejscu zabojstwa mlodego Niemca w Chemnitz zlozyla kwiaty pani Minister Rodziny Niemiec. Bylo to po raz pierwszy w historii RFN, ze czlonek ekipy rzadowej uczcil w ten sposob zabitego przez muzulmanow Niemca (Zrodlo: ARD. ZDF, NTV, N24/Welt TV 31.08.2018).
Tds Sbl... skoro Polakom tak korzystnie tam szło, to jakże słusznie, że anglicy zabrali nam nasze złoto państwowe, część skonfiskowali za nasze sukcesy i koszty a resztę trzymają do tej pory u siebie i pożyczają innym (od czego dają nam jakiś procent na odczepne).
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw