CW24tv - Konferencja PiS o 300 z niewielkim plusem od naszej redakcji ;

SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ ;) www.youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQ


Najlepsze komentarze:

Jan M... Pisiory dla Polakow 300 zl a dla zydow 1 bln zl dacie hanba partii antypolskiej.
SWAROZY... Bo CW24tv jest niewygodne i w oczy kole. A to bardzo przecież boli, jak się palca woko wsadza ?? To imorawiecki dostał 300+ ! A ile dostał wyprawki z Banku Morgan ?!!
Marcin ... Jedno bagienko . Te same sprzedajne świnie.
Mm Ss... Co za tępa pała z tego kandydata z tym suflerem
W?odzim... Polskie oszusty potem polskiemu frajerowi w kuluarach szalet miejskich szeptaja ze wszystko wina zydow
NIE PRZ... Aż im nosy rosną od mówienia prawdy.
Krzy? I... Pier....lone PiSdzielce.
PATRIOT... Panie Maćku wielki szacun dla pana i pana działalności. Niech panu Bóg błogosławi.Pozdrawiam
00 oo7... ciekawe, wszyscy dostają? to bardzo wzbogaci budżet zwłaszcza tych co to mają 20-40 i więcej tysięcy miesięcznie
Adam We... HAHAHAHA PISiory i czysta gra to raczej niemozliwe! Tak samo jak platfusy tak i pisiory kluja Polakow w oczy patriotyzmem a za plecami kolaburuja z niemcami i zydami! Zeby te partie szlag trafil i to jak najszybciej!!
Adam We... Znowu skurwysyny chca przekupic Polakow! Ludzie nie dajcie sie sprzedawac za te 500+ czy 300+ !!! Kase mozecie brac ale glosujcie wedlug glosu serca nie kasy! Jakakolwiek wladza przyjdzie to da wam te pieniadze ale nie musi to byc POPIS!!
niePsyc... ??????✋
danuta ... Wrocławianie czy wy śpicie Pan MACIEK stara się żeby boło sprawiedliwie a tu jest 2000 wyświetleń tu powinno być 20 000 czy nie jest wam wstyd
Grazyna... Patrzac sie na te akcje przedwyborecze przypominam sobie jak bylam dzieckiem i jezdzilam na wies do babci.Kocham wszystkie zwierzeta i lubie je obserwowac.Pamietam jak babcia karmila swinki,te najsilniejsze lecialy pierwsze do koryta i nie dopuszczaly innych,zarly kwiczac a jak bylo im malo to potrafily zjadac swoje odchody do tego stopnia ,ze potrafily zwymiotowac i rowniez to zzeraly......nie wiem dlaczego ale jakies dziwne wspomnienia z dzecinstwa powrocily .....?
PieknyP... kurwy i zlodzieje rozdaja nie swoje pieniadze
Andrzej... PiS Won!
Justyna... Jak niema kary to nigdy się to nie zmieni politycy to szuje złodzieje i przekręty wychodzi wszystko po latach
Jarema ... Każdy dzień PiSu przy władzy, to jeszcze jeden gwóźdź do naszej trumny.
eox as... kurewskie chazarskie ryje z tego knesejmu.
Ad rem... PAN MACIAK MOIM WYBOREM PODCZAS NABLIŻYCH WYBORÓW! MIESZKAM TERAZ W UK, ALE NA WYBORY PRZYJEŻDZAM DO POLSKI! POZDRAWIAM.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQ