No to jestem! - Apartment tour czyli jak wyglądało nasze mieszkanie na Malcie

Do mnie: mail: FACEBOOK: INSTAGRAM: no_to_jestem Muzyka: NOWE LEGENDARY (FREE MUSIC FOR VLOGS) IKSON A WHILE FEAT. CARL STORM (FREE MUSIC FOR VLOGS) ROMAN MULLER EASY LIFE (FREE MUSIC FOR VLOGS) TFLM FLASHBACK (FREE MUSIC FOR VLOGS) Niniejszy film stanowi utwór, który podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nieuprawnione lub niezgodne z powyższymi zasadami wykorzystanie filmu narazi sprawcę na konsekwencje prawne. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.


Najlepsze komentarze:

martka.... Oglądam pod rząd wszystkie filmiki zaległe, przez zmianę pracy nie mogłam oglądać na bieżąco. Fajnie umilasz mi wolny dzień i nadrabianie prac domowych. Buziak
Monika ... Pracowałam w hotelu w Niemczech i jeżeli chodzi o ręczniki czy szklanki to nie radzę ich używać. Ewentualnie szklanki trzeba dobrze umyć przed użyciem.
Foto Sy... Czy ja dobrze widze ze macie jedno lozko na 2 osoby? Jak mozna 2 obcym osobom zarezerwowac pokoj z jednym lozkiem?
Barbara... bardzo treści wy vlog dzięki,bardzo mi się podoba
Tom P... W takich miejscach jak Malta dla własnego zdrowia tylko woda butelkowana. Nie ryzykowałbym tam picia "kranówy".
Anita Wyglądasz wręcz zjawiskowo, dziewczęco :-)
Sylwia ... Super tylko spróbuj tego nikomu nie zasłaniać?☺
Wiejski... Spoko chatka ;)
Witold ... Na stole z zakupami z marokańskiego marketu mydło Luksja:)
evelina... uwielbiam Twoje po prostu haha
Kasica ... Fajne te maltański filmiki,
bythe w... Myślę, że już czas powiedzieć to głośno i szczerze.. Czas byłby dokupić mikrofon do aparatu. Myślę, że vlogi ogromnie zyskały by na tym.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCTi5nbCULcLwck-ie12wx2Q