Telewizja Republika - GEOPOLITYCZNY TYGIEL ODC.65 NIEMCY W TRÓJMORZU SĄ JAK LIS W KURNIKU

Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!


Najlepsze komentarze:

Mrówa ... Z tymi amerykanami to może przestańmy wreszcie usiłować być na siłę ,,im potrzebni'' oraz, żeby ,,oni nam pomogli''. Nikt nam w niczym nie pomoże. Amerykanie mają nas w tyłku. My dla nich nie mamy żadnego znaczenia, a wszelkie niby przejawy sympatii są jedynie grą aktorską dla pucu. Róbmy w końcu tak, aby to oni o nas zabiegali, a nie odwrotnie. Działajmy wespół z naszymi przyjaciółmi z dawnego demoludu, ale tak, żeby wygnać Niemcy i amerykanów i samemu coś osiągnąć.
Antoni ... Trójmorze (albo Międzymorze) powinno być BEZ Austrii, BEZ Niemiec, natomiast Z udziałem Białorusi, Łużyc i Ukrainy!!
PIOTR B... Panie Doktorze, dzis w swoim komentarzu Stanislaw Michalkiewicz wzburzony wyzwal Georga Friedmana od skur*ysynow za to ze ten stwierdzil, ze Ameryce Polska i Rumunia potrzebne sa do powstrzymywania Rosji. Pan Stasio chyba jest troche niedoinformowany, bo Friedman od dawna mowi o kordonie sanitarnym miedzy Rosja a Niemcami. Procz tego inerpretuje to jakoby Jankesi i Rednecy planowali w najblizszym czasie wojne na terenie Polski i Rumunii. Cos chyba drogi Pan Stasio coraz bardziej zaczyna bredzic. Pozdrawiam.
piotr n... To, czy Stany zostaną wypchnięte z Zachodniej Europy czy nie nie zależy od niej samej tylko od dogadania się lub nie Stanów z Chinami. Jak Chiny będą chciały, Stany zostaną wyparte, jak dostaną coś w zamian, to nie. A Stany mają co dawać.
Micha? ... "Ani USA nam nic nie oferuja, ani Niemcy". Dlaczego zatem jeszcze Premier RP lub Prezydent RP nie wybrał się na rozmowy do Moskwy?
Arkadiu... Panie Doktorze czy to prawda że Leszek Żebrowski to TW LESZEK?
Olaf Hu... Czy energochłonna niemiecka gospodarka mogłaby sobie poradzić bez rosyjskich surowców? No chyba nie skoro tak lezą ci Niemcy do kochania się z Rosją mimo,że z Polską mają trzy razy większą wymianę gospodarczą.
szy.jer... niemcy chcą wyeliminować USA z Europy?...(tłumaczę) anglosasi euro pejscy chcą wyeliminować anglosasów północnoamerykańskich z Europy.... jednocześnie ...anglosasi zbroją Ukrainę....powtórka z 1939?...z rozbiorów?...namiestnik Europy już czeka...anglosasi z wyspy(po 2 WŚ stracili status imperium i chcą go odzyskać)....czyli..szykuje się ostateczne rozwiązanie kwestii POLSKIEJ....No i anglosasi zbroją się przeciwko sobie?....bardzo zabawne....problemem jest obecnie technologia wojskowa...do tej pory anglosasi bezkarnie podbijali co chcieli....ale teraz rakiety latają pomiędzy kontynentami....a sojusz Rosyjsko Chiński który prowokują to walec bez hamulca i kierowcy, uruchomiony zatrzyma się jak skończy mu się paliwo i właśnie się tankuje....kuknijcie na mapę....amerykańskich anglosasów od rosji dzieli cieśnina beringa ....w razie zadymy ciekawe w którą stronę pojedzie walec....dodam że kraje euro pejskie w razie zadymy w/w sojuszem będą miały znaczenie marginalne
Peter P... Czemu on ma wyglad Hitlera?Specjalnie albo to nowe wcielenie..?
Yellows... Pan Targalski na prezydenta Polski i Polakuff. Inaczej tego nie widzę.
pferdau... Ciekawostka
https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2018/08/18/petrochina-prueft-stopp-des-imports-von-us-fluessiggas/

Wyglada na to ze Chiny zrezygnuja z kupowania amerykanskiego gazu wiec USA MUSZA znalezc rynek zbytu. To zasadniczo powinno zwiekszyc determinacje w nakladaniu sankcji na NSII. Do konca wrzesnia powinnismy juz wiedziec. Moim zdaniem wymarzona data bylby 17. wrzesnia.
JÓRAND... Panie Targalski szwaby w Trój morzu to nie lis w kurniku, to wpuszczenie bandytów do domu...żydowski prezydent polin weto w POLSCE dalej ryje...
HUBAL... Niemiec i Rusek zawsze ma Politykę przeciw Polsce
Lukasz ... Ja chyba czegos nie rozumie. Jak takie kraje jak Francja czy Niemcy chca prowadzic jakas polityke imperialna jak same za 30 lat zostana podbite wewnetrznie przez islamistów.Po co udaja jakas polityke zagraniczna jak nie umia prowadzic polityki wewnetrznej.To co robia to jest samo destrukcja.
Instytu... Jarosław! Ufajcie Naczelnikowi on wie co robi! Niemcy to nas przyjaciel! Chwała PiS
Sirius ... Stałe warianty gry, o tym mówił Braun. Nic się nie zmieniło. Folskdojczów jeszcze więcej.
czekisz... Zaraz zaraz, czegoś nie rozumiem : skoro Niemcy zacieśniają sojusz z Rosją to dlaczego ta bruździ im rozwalając rzekomo scentralizowaną UE, de facto Rzeszę Europejską, tym bardziej że sama buduje komplementarną strukturę jaką jest Unia Eurazjatycka dążąc już jawnie do powołania państwa federalnego z Białorusią ?
Mateo Y... Targalski nie demonizował bym tak Niemiec, bo wiem np o pewnych programach naukowych, które sponsorują Niemcy w Polsce jeśli polski instytut ma współpracę z niemieckim i uwaga Niemcy wskazują że ten sam program odniósł sukces Izraelu w podniesieniu tamtejszej nauki. Tak, tak, Niemcy pomagały budować Izrael nie tylko przez kasę, ale przez know-how.
Mateo Y... Plujecie i kłócicie się a przecież takie "dywagacje geopolityczne", to tylko rozrywka w TV i necie, żaden z nas komentujących nie ma na to żadnego wpływu. Jedynie macie wpływ jaki i za ile zjecie obiad w niedzielę, a nie czy Europa będzie miała swój system finansowy i czy Chiny wystawią wspólną armię z Rosją. :D
Mateo Y... Przecież to było wiadome od początku, dopóki istnieje UE, żadne Trójmorze nie miało racji bytu.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw