MarekMoowi - Protoplasta Two Point Hospital

Theme Hospital to gra stworzona przez studio Bulfrog ponad 20 lat temu. Gra jest niebywale grywalna i warta ponownego odwiedzenia, szczególnie, iż własnie wydany został następca Two Point Hospital! Linki! oficjalna strona: fanpage: grupa FB: Steam: Twitter: Pytania: Dotacje:


Najlepsze komentarze:

bartek ... Nowe Two Point HOSPITAL jest po polsku na steam za około 120zł
Krzyszt... Zagrałem się w to jako dziecko!
Marta T... tak myślałam, że to nagrasz ;)
Bartek ... Ja bardzo proszę o więcej odcinków z tej właśnie gry
Andrzej... Akurat w to nie grałem. Jak byłem młodszy to grało się w to co koledzy mieli na dyskietkach lub o zgrozo na kasetach ;-)
Krzyszt... Super gierka grało się kiedyś w Theme Hospital. Miło widzieć powrót w postaci Two Point Hospital! ale cena zaporowa :/
Alduin... Kiedy będzie Terratech, i poproszę kolejny odcinek z tej gierki
ArkenTe... Mam ją w pudle z starociami a pudło ogromne :). Mówisz że z Dosbox działa muszę sprawdzić (mam jeden z pierwszych oryginałów).
Micha? ... MarekMoowi , nie słyszałem o tej grze , trochę przypomina simsy które kiedyś grałem , nawet jest dodatek o szpitalu ,Wszyscy dobrze wiemy jaki sukces odniosło The Forest. Niesamowity klimat horroru i ciekawa fabuła przyciągnęły całkiem pokaźne grono graczy. Podobnym, jak nie większym powodzeniem cieszyło się również 7 Days To Die, które pomimo wydania aż 5 lat temu nadal jest chętnie ogrywane , Survival jest jednoosobową,Jako gracz jesteś odporny na wirusa zmieniającego ludzi w stwory na kształt zombie. Gracze mogą także pomóc innym osobom, które przeżyły i umożliwić im dołączenie do obozu. zauważyłem też że Ludzie zarażeni i zmutowani mogą wyjść na zewnątrz w nocy lub gdy nie ma słońca ; co oznacza, że mogą również polować na graczy nawet jeśli mgła nie występuje.
Syn Dzi... Ja z chęcią obejrze kolejne odcinki
Micha? ... Planetary anichilation, Kerbal space program, Prison architect, rimworld, foxhole!!! Proszę jedno z nich ?
7 Days ... ciekawe czy Two Point Hospital tez ma taki klimat jak theme hospotal, niestety theme mi nie działa :(
Srebrzy... Bardzo przyjemny odcinek :)
Szczerze mówiąc nie miałam wcześniej przyjemności zapoznać się z tą grą - jeśli chodzi o starsze tytuły to raczej grałam w pierwszego Gothica, Baldurs Gate, Diablo i inne tego typu przygody, niemniej jednak chętnie zobaczę więcej odcinków z tej gry :)
Pozdrawiam serdecznie!
Wtajemn... Marku jak lubisz budować zagraj w House Flipper'a polecam
Maciej ... Dzięki Marku przypomniałeś mi stare dobre czasy :)
michasz... hm w sumie to taki leki remaster szkoda że wersja polsko językowa sie (i polecam obejrzyj se film aren.eu właśnie o tej grze)
Maciej ... Czyje ręce umył po sobie pacjent?
Igor ga... Nagraj mist surwiwal
Braciak... grało się na PS1 łyyych
bati207... Jest nowsza wersja tego
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCSsKWG8hsXMPcXTxNsM_EMA