NRGeek - Pozostałe gry Gamescom 2018

sub: wesprzyj mnie na: Oto krótkie omówienie pozostałych gier w które grałem lub widziałem ale nie mam gameplayów w Waszej ulubionej kanapowej formie. Zapraszam! Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Zapraszam także do oglądania moich innych filmów. Ponadto znajdziecie mnie na facebooku gdzie będzie trochę więcej nowych informacji, także śmiało możecie "lajkować" albo i nie :) Wybór należy do Was Napisz do mnie: Patronite.pl: Fejsbuczek: Instagram: Twitter: Discord: Sklep Janka: sklep.bananowyjanek.pl Płyta Kamikaze Ostatni Raz: Geekowe koszulki: Inne Geekowskie koszulki: Smashcast: Twitch: Oficjalna grupa NRGeekowcy: #gamescom #ubisoft #division2 #horizon4 #worldwar3 #settlers #metroexodus #dyinglight2


Najlepsze komentarze:

Marco P... To metro to zobaczymy, ruscy słyną z robienia pazdzierzy więc ostrożne z hypem
Kurosak... Bardzo fajny skrót informacji tych 8 gier. Najbardziej to mi się spodobał ten "samuraj z łapką".
Też lubiłeś The Settlers II z 1996? Hehe świetnie się grało.
A Metro to FHD, 60fps bez tych efektów słoneczka i styknie jedna karta. Nie mam wymagań dużych. Chyba mi się zatrzymały wymagania na 2011 roku.
Jack K... Z settlersami, to jest tak: kto w jaką cześć grał jako 'pierwszą', tę część uważa za najlepszą ;) dla mnie 3 najlepsza, potem 4 i 2. Piątka dno (tu akurat chyba większość się zgodzi), szóstka "taka se". Dalej nie grałem, choć słyszałem, że 7 było naprawdę dobre, jednak po 5 i 6 nie byłem w stanie dać jej szansy (pewno błędnie...).
Bart Ni... Nrgeek, będzie szansa zobaczenia filmu na którym pochwalisz się fantami z gamescoomu?
showerf... Pamiętam NrGeeku :D Młody łeb jestem ale miałem Amige 1200 co zabawne z twardym dyskiem i do tego cały worek gier na dyskietkach między innymi właśnie Settlersi :)
AdiBiel... WW2 od farm 51 powiadasz w Rosji... no ja jak patrze na te kadry w tle to czysta Warszawa, okolice dworca centralnego.
A Settlersów to ja kojarze z gry,a le planszowej "Osadnicy z Catanu";]
Co do Ray Tracingu - to wbrew pozorom nie wymaga on od RTXów jakiejś kosmicznej mocy obliczeniowej, bo to technologicznie ejst inaczej rozwiązane i struktura budowy karty to ułatwia, także myśle, że ruszy bez SLI spokojnie, ale na tych najdroższych modelach kart, które mają kosztować nawet 6-8 tyś dolców, także to tak jakbyście i tak mięli SLI z GTXów 1080 Ti zamiast takiej jednej, a jeszczez by wam coś w kieszeni zostało.
Narcyz ... Czy tylko ja patrzę ciągle na ten zegar?
Micha? ... O kurde, Warszawa w grze! Złote Tarasy, Pałac Kultury i okolice. :)
Scorpio... witam. co tam masz obok pięknego zegara? obstawiam kieliszki do drinków czyt. wódki pozdrawiam :-)
Kana? o... Oj nie, czy Ty właśnie powiedziałeś, że Y lepsze niż CYBERPUNK? Juz widzę łapeczki w dół. Ja daję w górę i życzę miłego dnia!
mravg79... Forza Horizon 3 - dla mnie idealny arcade+ (plus bo poczucie masy, przeniesienie masy, ustawienia dzielone z FM6 - w tym modyfikacje od tunningu mechanicznego - elementy wydechu, silnika, skrzynia po ustawienia cisnienia opon, przelozen w skrzyni, itd).
Niestety mam dopiero 65% completed a dodatki ledwie ruszone.
Jesli chodzi o dodatki bardziej wszedl mi blizzard mountain nizli Hot wheels. Ale pogram w oba.
Wiec mam jeszcze sporo do zrobienia i sporo godzin zabawy - do gry wracam jako przerywnikiem miedzy innymi grami i zazwyczaj spedzam wiecej czasu (a kupka wstydu rosnie).
To jest chyba jedyny powod dla ktorego FH3 bedzie musial poczekac troche....
Ka_mook... Settlers VII rządzi.
Dariusz... 2020 będzie pięknym rokiem - Cyberpunk 2077 i Dying Light 2. :) Oby jak najpóźniej, żebym mógł przetrzebić swoją kupkę wstydu przed premierami.
homzal ... Teren Rosji czy Ukrainy, a tam na gameplayu centrum Warszawy :D
FuryRag... Wunsz ?
Staszek... Kiedy zagrajmy w crapa
Peter H... Nigdy nie grałem w gry Souls like, ale niedawno odpaliłem Bloodborne..... GRA JEST MEGA!!! Klimat gęsty i mroczny, masa sekretów, upegrade'ów itd. Jedna z najlepszych gier na ps4. Zostało mi 3 trofki do platyny :) + dodatek. Niewiem jak Soulsy ale Bloodborne to coś pięknego.
MaTHunt... Zajebioza odcinek pozdrawiam
Foxyplo... Cóż Cię odrzuciło od Soulsów?
freakfr... Czekam na dzień kiedy on się przygotuje zanim zacznie gadać.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqRxTkRhpQ49jA5UKVh4RCw