Grzegorz Kramer - Trudne talenty

teksty:


Najlepsze komentarze:

prawda.... ????
Ma?gorz... Dziękuję!
Oliwia ... Znowu widzę fajna koszulkę.. skąd?
Katarzy... Dziękuję Ojcze Grzegorzu za to słowo!
Joanna ... Chwała Panu, niech Bóg będzie uwielbiony w swoim Słowie. Dziękuję Ojcu, za przedstawienie co to znaczy ewangeliczne myślenie. Dziękuję, bo w tym co Ojciec mówi do serca przemawia, " Bóg jest dobry "
Agniesz... Jeszcze raz dziękuję ?
Bogus?a... Talent nie jest istotą. sednem. Talent jest środkiem.Ma służyć Bogu. Ma służyć Miłości. Tu i teraz, w każdym czasie, miejscu, Jeśli "talent" służy tylko "mnie", egoistycznie , nie licząc się z nikim i niczym to z tego nic nie będzie.Miłość jest darem z siebie a nie zaspokojeniem swoich potrzeb.Tak nawiasem mówiąc, Jan Paweł 2 powiedział, że jeśli Kościół (sądzę że ten sużebny) się rozpadnie to tylko z winy księży. Kościół Chrystusowy jest wieczny tak jak Chrystus. Trwajmy więc w Miłości, a nic nam nie będzie wg obietnicy Pana. Podnieście Głowy... Ci co kochają Boga i Ludzi.Pozdrawiam serdecznie.
gwosc10... trafiłeś do mnie tym słowem!! jest mocno ewangeliczne. Ja teraz staram się poznać jak żyli pierwsi chrześcijanie, co robili, czego uczyli. Kościół obecnie przybiera formę instytucji niczym zus, gdzie płacisz wymagasz, a nie widać Ewangelii. "Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie". Musimy skupić się na DUCHOWOŚCI i EWANGELII.
Iwona T... Jeśli dasz mi trochę,ja dam ci więcej. Jeśli dasz mi więcej,ja dam ci wszystko.Jeśli dasz mi wszystko, ja dam ci wszystko..... słowa E.Stachury ten "trudny dar"
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCoXduHXpSIejmn0blFcbiPA