Tula - Dead by Daylight z Przyjaciółmi Bonusowy odcinek PTB


Cała seria: https://www.youtube.com/playlist?list=PL2VfnF0BVayQBs7C2gNKkcW02qemMG0nS Tomasz: https://www.youtube.com/channel/UC5S5w0v3HdcXDcp94Hax1CQ Hast: https://www.youtube.com/user/TheHastYT Iza: https://www.youtube.com/user/2626iza Grupa: https://www.facebook.com/groups/1378339668885693/ Sklep: http://tula.selino.pl/ FanPage: https://www.facebook.com/TheTulaGames... Zapraszam do oglądania i komentowania:) Jeśli się podobało,zostawcie łapkę w górę,będzie mi miło :) Intro: https://www.youtube.com/channel/UCUnF3xPOmUaHntu0bd9rG8Q

Najlepsze komentarze:

sarna55... Cześć kochani, kurczę wystraszyłam się tej morderczyni, ale fryzurę trzeba przyznać ma świetną, he he. Pozdrawiam.
Bia?y W... Fajny odcinek
Iza 12... Olaf tez gra i chce nową mape ?????
Agata B... Ale się ciesze co prawda pòźno oglądam ale już zakuwać musiałam miałam bardzo ciezki dzien ale stwierdzilam koniec zapominam o tym, teraz oglądamy!
Amelia ... Gosiu jeszcze raz WIELKIE gratulacje ? A co do odcinka to super jak zawsze ?❤
Alicja ... super odcinek ❤️ fajna jest ta zabójczyni :) jednak trzeba opanować jak się nie gra, bo nie jest to takie łatwe :P dobrze Wam poszło...no prawie haha
Beata S... Cześć tula super fajnie ekstra odcinek z dead by daylight bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie ciebie hast Izą i yanginoku ??????????????????????????
Adix26 ... Ehhh.... Po dniu w szkole 2/10.Odcinek zawsze poprawia mi humor ❤Dziękuje ❤
Kini... Taaaak<3
Jelta :... Wróciłan ze szkoly a tu powiadomienie ze tula film dodała a dodatkowo to dbd! Suuuper??????


Frezuuu... Ja godz temu byłem w szkole łeeee :(
DIAMOND... Ja uwielbiam empatię, bo wtedy mniej więcej wiem, gdzie jest killer, gdy kogoś uderzy :P
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCH21mW_BF5KzmLR3dVQRzfw