Jacek Międlar - Byłem w Uchu Prezesa. Po co o. Rydzykowi nowa partia? | Przegląd tyg. 16 22.2018


Moja książka na http://sklep-wprawo.pl Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie http://jacekmiedlar.pl/wsparcie Portal: http://wprawo.pl Blog: http://jacekmiedlar.pl Sklep: http://sklep-wprawo.pl POLECAM NOWE SMYCZE, SZALIKI, CZAPKI ZIMOWE, PODUSZKI... na http://sklep-wprawo.pl -------------------------- Świąteczne hity przekształciły Boże Narodzenie w „święto konsumpcji”. Skomponowali je… żydowscy muzycy - https://wprawo.pl/2018/12/22/swiateczne-hity-przeksztalcily-boze-narodzenie-swieto-konsumpcji-skomponowali-je-zydzi/ Nawiązanie do piosenki „White Christmas” to rasizm! Brytyjska uczelnia przeprasza za „niewłaściwy dobór słów” -...

Najlepsze komentarze:

Check M... Jacek, dzięki za ten kanał. Dużo prawdy i pozytywnej energii. Radosnych Świąt Narodzenia Pańskiego oraz dużo zdrowia i sił w walce z lewactwem!
Amiga R... Oby tylko ta partia Rydzyka nie była zabezpieczeniem (koalicja) dla PiSu, bo jednak PiS jakąś część wyborców już stracił.
Pelta K... Mówiłem Jacuś , że krócej znaczy lepiej ale trolli nie słuchasz ;(
Arek ra... Wesołych św Jacku .robisz naprawdę super robotę
Hecio 1... Zdrowych ,spokojnych świąt Bożego Narodzenia
Jozef P... Pozdrawiam z Toronto!
Széśliwego Bożego Narodzenia dla Was, Patrioci! ?
Radek R... No Pisowcy Ufffoojcie! Patrzę z przerażeniem jak Polacy są ogłupieni i nie dopuszczają prawdy.... Jednak to co Pisze w Apokalipsie Św. Jana, że to musi się wypełnić to prawda....
Artur A... Witam pozdrawiam Wesołych świąt bożego Narodzenia
Adrian ... CWP
Nie Pol... Witaj drogi Jacku, Bożego błogosławieństwa , opieki nad tobą i sił dla ciebie! !!
Oczywiście zdrowych , wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!! I takie ogólnie życzenie na tą okazję to więcej takich Polaków jak Jacek Międlar a Polska będzie w końcu Polską! !!! CWP! !! Bez szabesgoji i świec chanukowych! !!!


Tom1977... Jacek ! Powiedz, gdzie się tak zaćpałeś ? Zapierdala od ciebie nienawiścią że to szok, tak jak od palacza nikotyną, tylko że palacz o tym nie wie, bo palacz mówi że szlugi pachną ! Tak jest z tobą ! A pedały mówią że gówno jest smaczne.
MrCize0... Pisiory podobno pracują nad tym by zdjąć ucho prezesa.
mqrio... Drugi. Chwała wielkiej Polsce.
Jan Kow... CWP
Jozef P... CWP! ?
Marcin ... Pierwszy ? Chwała Wielkiej Polsce
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxOqelhdkXRpxEA8_q2F5mg