GamerSpace - LIN Z The Sims 4: Ogrodnicy 37 w/ Undecided


Kupuj gry na G2A https://www.g2a.com/r/gamerspace z kodem GAMERSPACE masz 3% zniżki! ;) ❤ Subskrybuj by być na bieżąco! http://bit.ly/badznabiezacoo Kliknij by być nie przegapić filmów! ⮟⮟⮟Rozwiń Opis⮟⮟⮟ Kanał Maćka: https://www.youtube.com/c/undecidedm Mój Origin: GamerSpaceYT Maćka Origin: UndecidedYT ▶ Zostaw Likea na FB http://bit.ly/29kUsNf ▶ Snapchat: gamerspace ▶ Grupa FB http://bit.ly/29kUTau ▶ Twitter: https://twitter.com/GamerSpacePl ▶ Streamy: http://twitch.tv/gamerspacepl ▶ Instagram: http://bit.ly/1h0VJWt ▶ Napisz do mnie: [email protected] ◆◆ Szukasz innych gier w moim wykonaniu? ◆◆ Sprawdź koniecznie! http://bit.ly/gsplplaylisty Zapraszam na tsa ;) gamerspace.pl http://pukawka.pl -...

Najlepsze komentarze:

GamerSp... Ankieta bo oczywiscie yt opisów nie zapisał xD
https://www.strawpoll.me/17288782
Nela Ma... Ja chce zebyscie teraz mieli psa ;))
WIKTORI... ❤️❤️❤️??????
123 456... Adoptujcie psa
Cebulac... Kocham was ❤ super odcineczek
Misiula... Maciek: Dlaczego Ty chcesz mnie zmusić do nagości ?
Wojtek: Jakich gości? Przecież Ty domownikom jesteś.
Padlam i nie mogłam wstać xD
seraphi... A może króliczek ? ?
Emciak ... Pieseł
Martini... A ja się pytam.. gdzie jest romans Wojtka i Maćka? To nie jest ciężko wbić, poświęćcie na to kawałek dnia i zostańcie parą w Simsach ??‍❤️‍?
Joanna ... Wojtku, żeby pasek do awansu szybciej się napełniał trzeba w ciągu dnia robić różne pozytywne interakcje w pracy, a nie tylko pracuj ciężko. Warto chociażby na przemiennie klikać pracuj cieżko/współpracuj z pracownikami.


xxAnde?... Ogrodnicyyy ?? Supcio odcinek ?? Uwielbiam ogrodników ❤❤
puszkap... Jak zobaczyłam, że ten odcinek taki krótki to miałam takie - halo, ale jak to tylko 20 minut, ja się nie zgadzam! ? Fajny ten asystent głosowy, też takiego chcę ? Ta sprzątaczka jaka wkujwiona, hahahaha ? Maciek będzie tak koksił, że potem z niego nic nie zostanie ? Antoni Wróbel ciśnie pompki, jak to wygląda xD Znowu nie było miłości, standard ? Głosowanie w ankiecie - mission complete, mam nadzieję, że wygra ta opcja na którą głosowałam, byłoby ciekawie ? Lovki, kisski i bessoski ?
Red Que... Psy się bardziej buggują, zwłaszcza na spacerach
Anika A... Ja miałam u siebie na save dostać awans miałam nawet tego żółtego ptaszka wraca do domu patrzę i cofneła mi się ocena pracy Grrr...? MAGIA SIMSÓW ? A dodam że to był ostatni poziom kariery
szymon ... Wojtek dlaczego nie korzystasz z ankiet tych na YT? Są przydatne i nie trzeba żadnych innych stron czy czegoś ?
Julia o... ????
Dominik... <3
Edyta C... Ten głośnik jest z aktualizacji w której były świąteczne rzeczy
OH YEAH... Upasłeś tego swojego sima Wojtek lepiej go przećwiczyć tez XD
Anna By... Super odcinek :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC9Ca7vkt4eUPFCGQisLF-qw