Karolina Zientek MakeUp Artist - Karnawałowy, kolorowy makijaż Tammy Tanuka, Turbo pigmenty i paleta Miyo SZALEŃSTWO


http://instagram.com/karolinazientek ↓↓ Więcej Informacji ↓↓ Do wykonania makijażu użyłam ... palety cieni EYESHADOW PALETTE MIYO X BEAUTYVTRICKS Pigmentu Affect N-0143 Turbo pigmentów z Glamshop Vegas bis ...i DŻIN Pigmentu Tammy Tanuka w odcieniu Smothering Look Kleju do brokatu Glitter Primer NYX Cosmetics Pigment Kobo Sea Shell Tło winylowe, które mam za sobą jest ze sklepu https://kolorowewspomnienia.pl Body, które mam na sobie kupiłam ponad rok temu na wyprzedażach w Bershka

Najlepsze komentarze:

Tiger A... Uwielbiam takie szaleństwo na oczach?
BeautyB... A co na pokikach za roz?;)
Paulina... Meeeeeeeeeeeeeeegaaaaaa!!
Agniesz... Masz idealna powieke do makijażu mam zamiar ten makijaż powtórzyć ?
Agata S... Ale cudo na oczach ??
izka... Coś pięknego! :)
PATRYCJ... Uwielbiam takie makijaże,mocne i szalone! Pozdrawiam Cię Karolcia ❤
Agata B... Jakie rzęsy zostaly użyte? Dzięki
Marta ?... Przepraszam z góry, ale ten komentarz będzie strasznie długi.
Obejrzałam dziś ponownie Pani filmik o grzechach wizażystów i chciałabym Panią prosić o poradę.
W sobotę miałam studniówkę. Poszłam na makijaż i regulację brwi, choć myślałam, że wizażystka zrobi mi to po manicure dzień wcześniej.
Ale to dopiero początek.
Nałożyła mi krem gołymi rękami, nie zdezynfekowała ich na moich oczach, nie spytała o typ cery, makijaż wyszedł, do bani, zrobiła go niechlujnie, dmuchala mi w oczy. Ale gwóźdź programu, Pani Karolino. Umalowala mi rzęsy szczoteczką z tuszu, a po kilku godzinach piekły mnie oczy.
Wiem, powinnam zareagować, ale nie chciałam robić afery i psuć sobie tego wyjątkowego dnia. I tak się stresowałam, bo nie jestem typem imprezowiczki i nastawiłam się pozytywnie.
Był to salon w małej miejscowości, usługa kosztowala 50 zł. Moje koleżanki zapłaciły niewiele więcej w podobnych salonach, ale makijaże miały wykonane starannie.
Makijaż mi się zważył, mialam podkreślone pory, a podkład zapchał mnie, mimo że starannie umyłam twarz, ale już na studniówce podczas wizyt w toalecie widziałam, że wyskakują mi pryszcze.
Nie chciałam robić zamieszania, bo miała klientkę na kolejną godzinę, a poza tym, nie umiem krytykować ludzi otwarcie i żałuję teraz, że nie zareagowałam, będąc w salonie. Pominąwszy to, jak kiepskiej jakości były kosmetyki, to jeszcze zero profesjonalizmu i higieny.
Wiem, że zapłaciłam tylko 50 złotych, ale oczekiwałam czegoś super i miałam do tego prawo.
Olałam makijaż, bo najważniejsze dla mnie bylo nastawienie do całej imprezy, a i tak moją stylizacje uratowała suknia i fryzura.
Czy przy okazji zdejmowania hybryd powinnam była się odezwać? Jestem osobą kulturalną i staram się być miła dla innych i nie krytukuję ani koleżanek, ani youtuberów, ale chyba powinnam się odezwać. Co Pani sądzi o tym i czy powinnam coś zrobić, czy już musztarda po obiedzie? Pewnie tak, ale kiedy spyta mnie o makijaż, to chyba powinnam odpowiedzieć szczerze, a nie to co ona chce usłyszeć, prawda?
Nikt na szczęście nie zwracał uwagi na porażkę, jaką miałam na twarzy. I tak sie wybawiłam za wszystkie czasy, choć teraz czuję niesmak na myśl o tym jak makijaż będzie wyglądał na zdjęciach.
Nie chcę Pani zezłościć swoim narzekaniem na innego wizażystę, ale niestety nie wszyscy są takimi geniuszami jak Pani i uznałam, że chcę skonsultować to z Panią.
Pozdrawiam
Claudia... Piękna ?


Marta M... Jestem zakochana w tym makijażu! dawno nie widziałam takiego cudnego oka :)
PauLina... To jest po prostu czad!!!❤❤❤❤ A pigmenty... To było bardzo ekscytujące przeżycie ?? ????
K?apous... Turbo pigmenty i paleta MIYO to moja miłość!!! <3 Tammy Tanuka jeszcze nie mam, ale... kwestia czasu. :P
Aneta C... wow <3 cudo
Bej? Tw... Tammy Tanuka! ? Ciekawe czy zamówiłaś też zielony :)
Madelai... sztosik <3
fidessm... Przepiękna!!! ? ślicznie Ci w takim makijażu ? te kolory ? sztos!
ania7ze... Petarda, więcej takich ?
MsCieka... Przepiękny makijaż i bardzo fajnie się go oglądało w takim kadrze:)
Zawadzk... Przez to tło tak kolorowo się zrobiło ? uwielbiam turbo pigmenty ❤️
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC_WmI554ltRf2hwzTqhWy4Q