Dariusz Matecki - Czy Prezydent Krzystek pomieszka tydzień w mieszkaniu bez toalety?


Z-ca Prezydenta Miasta Szczecin Anna Szotkowska w odpowiedzi na interpelację nr 58 (prośba o wskazanie wszystkich mieszkalnych lokali komunalnych oraz mieszkań należących do TBS, w których nie ma toalet) napisała: „Wskazanie natomiast adresów wszystkich mieszkalnych lokali, w których nie ma toalet stanowić będzie - zgodnie z uzyskaną opinią prawną - naruszenie prawa do prywatności osób zamieszkujących te lokale, a w szczególności może przyczynić się do stygmatyzacji osób zamieszkujących te lokale”. Stygmatyzacji osób zamieszkujących te lokale sprzyja brak zainstalowania w nich toalet, czyli długoletnie zaniedbania władz Gminy Miasto Szczecin, w stosunku do mieszkańców opłacających czynsze. Na szczególne potępienie zasługuje fakt, że...

Najlepsze komentarze:

jaron1 ... Dariusz Matecki przyszły prezydent Szczecina. zachowanie pajacy na tej sali jest niedopuszczalne. Już niedługo ich nie będzie. To budujące.
cz?ek... kiedyś nie było Unii a ludzie żyli, kiedyś nie było toalet a ludzie żyli i się rozwijali (dowodem jest, że my jesteśmy i dalej się rozwijamy)
mario h... Dwa komentarze, a YT pokazuje jedna odslone... Przed chwila byly dwie lapki w gore... 23.01.2019 godz.18:17. Dziwne.
mario h... Brawooooooo!
Aleksan... No tacy powinni byc radni-dla ludzi.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCi_gssbKGa1xF4Qq--PxWsA