NRGeek - Kiedyś to było! Part IV


sub: http://bit.ly/2staazF wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Małe zmiany w Kiedyś to było, miało być krócej jest dłużej czyli jak zawsze ale bardziej dokładnie :) Zapraszam! Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Zapraszam także do oglądania moich innych filmów. Ponadto znajdziecie mnie na facebooku gdzie będzie trochę więcej nowych informacji, także śmiało możecie "lajkować" albo i nie :) Wybór należy do Was Napisz do mnie: [email protected] Patronite.pl: https://patronite.pl/nrgeek Fejsbuczek: http://www.facebook.com/NRGeek Instagram: https://www.instagram.com/nrgeek00/ Twitter: https://twitter.com/NRGeek00 Discord: https://discord.gg/sh9xA9y Sklep Janka:...

Najlepsze komentarze:

Pavlito... The Lost Vikings - jakaś petycja o nowej edycji ? ;) Pograł bym!
telewlz... tak, fajne są te odcinki. Nagrywaj więcej :)
Tom Dia... Street Fighter 2 na Amigę to też była porażka! Miała spoko grafikę ale system walki zjebany okrutnie.
Pawe? T... Szczerze mnie to ujęło jak skomentowałeś grę z ostatniej strony... Podczas gdy ma ona noty chyba po 100% za wszystko XD. P.S. Oczywiście to nie jest czepialstwo, sam zapamiętałem ten film jako mega średni.
Bia?y W... Supery rozjebały system :-)
fan psx... Wolałbym coś na zasadzie retro kiosku z innego kanału. Szkoda, że gość go już nie robi.
Kerra H... Krzysiek, wincyj! Super się ciebie słucha, super opowiadasz. Sam mam niektóre numery pierwszych SS, więc tym bardziej mi się miło wspomina te czasy :D Pzdr!
Tux&Dam... Świetna seria, licze na więcej odcinków. A może by tak kiedy Świat Gier Komputerowych dla odmiany?
Benioss... kw!k snax tam jest gra Go! Dizzy Go! o ile sie nie myle
Sebasti... Super wyszło! Nic na siłę i spokojnie, metodycznie do przodu. Geekowskie retro asmr ;) Został jeden numer ss, ale jak przeżył ćwierć wieku, to i do następnego odcinka też dożyje :) Fajna, bardzo elitarna seria się zrobiła i mam nadzieję, że będzie długo kontynuowana. Wielki szacun, że słuchasz fanów. Pozdrawiam!


Fampkin... Grałem w UGH! na moim pierwszym PC :)
Marcin ... Wszystko super ale jakoś nie widzę daty kolejnego odcinka? Kiedy kolejny ? ?
Marcin ... Ja nadal mówię tak nawet 3x
Voi Tek... Wincyj! Idealny podklad przy robocie ^^
84 Siko... Spoko dawaj następne. Zarabisty powrót do mlodych lat. Propsy
Logaryt... Kiedy MisQ 3?
Micha? ... Mangę balangę to ty masz energiku zamiast mózgu
Kamil Z... Wincyj!
ziom te... Kurwa NRglonie co jest z tym Street fighterem 2? Wg innych retro jutuberow właśnie wersja amigowa była syfem.więc to pewnie kwestia gustu
Kamil B... Może się będę powtarzać ale zaraz po serii "to było grane" jest to moja druga seria filmów, za którą ciebie bardzo szanuję! Pozdrawiam dobra robota!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqRxTkRhpQ49jA5UKVh4RCw