WallThis - WAŻNE: DANIELMAGICAL WRACA DO STREAMOWANIA!!


PODOBAŁO SIĘ? CHCESZ WIĘCEJ?! CZYTAJ OPIS !! BIZNESY/WSPÓŁPRACA: [email protected] BUSINESSES / COOPERATION: [email protected] SUBSKRYBUJ KANAŁ I NIE ZAPOMNIJ O ZAZNACZENIU DZWONECZKA ( ) WAŻNE: DANIELMAGICAL WRACA DO STREAMOWANIA!! WSPOMÓŻ MÓJ KANAŁ BY MÓGŁ SIĘ ROZWIJAĆ !! Z GÓRY DZIĘKI ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ ! ;) https://tipanddonation.com/wallthis KANAŁ YT SHORE: https://www.youtube.com/channel/UCHexi6JBSzFGaH15IIQ4x_Q KONTAKT/INSTAGRAM: wallthisofficial [email protected] Zgodnie z (art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) na zasadzie cytatu możemy w swoich filmach wykorzystywać fragmenty cudzych utworów, jeśli jest to uzasadnione celami wyjaśnienia czegoś, dozwolonej...

Najlepsze komentarze:

Tadziu ... Ale wjechał xd
Magz... Na chuj ta jebana patologia wraca?
Urban Y... Miał mieć wyrok sądu!!!
rokoks ... Szkoda że wraca JDM
Polak Z... Wsadzaj powoli bo ją zaboli boli psita boli psita
Bu?ka z... Trudno doszukać się pozytywnych słów na temat cwela, który nawet nie szanuje swojej matki, mało tego! rzuca w jej kierunku siekierą i publicznie ją obraża. Ten koleżka nie długo mocniej umoczy dupę. On jeszcze nie wie, że cela już na niego czeka. Tak jak konfidenci na wolności. Kartotekę już otwarta ma a więc jest notowany tak więc to tylko kwestia czasu ;)
Kabet... Piękna rozprawka napisana przez kurwy z wykopu :-)
Madara... Nie ma to jak zrobić 50 sek filmik z postu z instagrama którego i tak każdy widział tylko po to żeby sobie zrobić wyświetlenia na YouTube. :)
Donald ... Madki 500 plus się cieszą. Pieniądze zamiast na Brajanka i Jesike pójdą na patologicznego grubasa i jego matkę alkoholiczkę.
Krystia... Chuj z tym pacanem


Eaa MeF... ktos już wie co z sledzikalem jakies informacje macie ?????????????
R O B E... JDM
szatano... Jebać Owsiaka, tego nienawistnego chuja co przyczynił się do śmierci człowieka niech zamkną, a nie kurwy robią winnego z Daniela i jego Mamy! Jebać cenzorów i Owsika!
?ul FBI... Odszedł wielki czlowiek... ale wróci
?e Ja.?... jebac megicala zboczenca 14 lace fiuta pokazywał zboczeniec niech wruci to szybciuto kanał bedzie zwijał kasa sie kończy to wraca szmat gruba oblesna JDM JDM JDM JDM JDM JDM JDM JDM
Team Ma... SUPER ?
celebez... Sardynki? Śledź-cie nas? Czyzby daniel z gocha na showupie i ciag dalszy afery śledziowej?
That Wa... Szkoda
GEJ... Żegnamy ja ce bo ma kur we felcita
Agniesz... Chociaż śmiesznie będzie a nie stypa shore feliczita by gocha?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCgZIqREgoFLdjD1k3XkGs6w