mgsmpl - HAMMER Blade 2 Pro recenzja wytrzymałego smartfonu :: mGSM.pl


SPECYFIKACJA: https://www.mgsm.pl/pl/katalog/hammer/blade2pro/ RECENZJA: https://www.mgsm.pl/pl/katalog/hammer/blade2pro/test/1187/ FILMY Z TELEFONU: https://youtu.be/Xp6nJKKwNG4 ZDJĘCIA Z TELEFONU: https://www.mgsm.pl/pl/katalog/hammer/blade2pro/zdjecia/ Hammer Blade 2 Pro kosztuje 1699 złotych. Nie jest to niska kwota, ale telefon oferuje całkiem sporo. Ma dużą pamięć, dość mocny procesor, NFC, DualSIM i solidny akumulator. Do tego jest wodoszczelny i ma zdecydowanie wyższe szanse przetrwania upadku, niż zwyczajny smartfon. Ma również dość dobry (choć nie idealny) wyświetlacz, rozsądne wymiary i niebanalny wygląd. Jest dobrze wykonany, nie ma śmieciowego oprogramowania, ani poważniejszych wpadek w zakresie...

Najlepsze komentarze:

Xiao Mi... mGSM kiedy zrobicie recenzję Ulefone Armor 6/Nomu S50 Pro bądź BV9600 Pro? Pozdrawiam!
Balkows... Nie dałbym 1000 zł. za ten telefon. Może to jest telefon dla kogoś kto pracuje na budowie. A jak ktoś pracuje na budowie , to może lepiej kupić zwykły telefon z klawiszami do 100 zł.
Olq-YT... Wyczekany
lukashk... a ja czekam az ktos wymysli baterie do smartfonow ktora przy normalnym uzytkowaniu bedzie trzymala z 5-6 dni
Artur L... Wizualnie fajny sprzęt jak się będzie z nim obchodzić w miarę to wytrzyma naprawdę sporo, wiadomo każdy odporny smartfon można rozwalić nawet ten odporny na to nie ma mocnych sam posiadam Cat s30 od ponad roku i już przetrwał wiele upadków, zamoczen itd i wszystko jest ok.A Hammer blade 2 to też twardziel no i 6g pamięci plus 124 wewnętrznej robi wrażenie, nfc też super rzecz Pozdrowienia Adam super recenzja pozdrawiam ??
Damian ... To byłby spoko fon gdyby nie Helio i brak jacka.
Street ... Pancerny ale jeśli chodzi o wydajność to nie ma nic do zaoferowania.
Ada Gaw... ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCDj2p54WC3R5mabUn6BZIbA