wideoprezentacje - Tajemnicze Zatrzymania za Finał WOŚP w Gdańsku Owsiak Pozywa TVP za Plastusie Analiza Komentator


► Prawdziwe Przyczyny "Incydentu" na Finale WOŚP ► https://youtu.be/n9XngTwIaBI ► Ator na Twitterze ► https://twitter.com/KrzysztofAtor ► Cała seria ► https://www.youtube.com/playlist?list=PLE58asSGZSR0715fSo3tmYNvkNYg-WG8M ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) https://www.youtube.com/playlist?list=PLE58asSGZSR2AJ1GYzSfn9BRNvAjs2N1c + (Życiowe tematy) https://www.youtube.com/playlist?list=PLE58asSGZSR3qgYwHg0sHP3dlctGAu7Fr + (Teorie Spiskowe) https://www.youtube.com/playlist?list=PLE58asSGZSR0s9HyScqgL9VcwIAJL1hsi ► Daj lajka na "Fejsie" ► https://www.facebook.com/Wideoprezentacje/ + https://www.facebook.com/AtorOficjal + http://bit.ly/PSA_GrupaFacebook Tajemnicze Zatrzymania za Finał WOŚP w Gdańsku + Owsiak Pozywa TVP za...

Najlepsze komentarze:

A Aha... Tasma srajaca ;)
Emil Mi... Taśma klejąca
THE BES... Krzysiu! Na ochronę zatrudniają tylko osoby które są chore lub stare a mianowicie tylko osoby które mają inwalidztwo. Dosłownie nie ważne gdzie! Tylko obiekty typu wojskowe mają normalnych ludzi.
Gargoli... Ja miałem licencje ochrony i wiem jak to jest:
1. To nie są ochroniarze, bo aby być ochroniarzem trzeba mieć licencje, po szkole nie otrzymasz, chyba że przystąpisz do licencje.
2. Tak większość to własnie były służby ale też i wojskowi, przez kłótnie z jednym na pomorzu już nie miałem co szukać pracy w tej branży, nie pracujesz 2 lata tracisz licencje.
3. To są służby porządkowe tacy co stoją, na to jest papierek robisz w jeden dzień, uprawnienia prawie wcale generalnie patrz czy coś się dzieje jeśli tak pomóż ochronie z licencją.
4. Tam było znacznie za mało ochrony.
5. Jeśli to była taka ochrona jak w sklepie to nawet nie wiedzieli co robić. Tak nawiasem tak ze sklepu to tak na prawdę to "detektyw sklepowy", może jedynie zwrócić uwagę i prosić, nie może zatrzymać (chyba ze ma licencje czyli taka plakietka i z tyłu napisane ma co może tobie zrobić, jak nie wiesz czy to taka osoba każ pokazać tył), nie może przeszukać (jedynie policja).
Dorota ... taśma klejąca
Tomal T... Taśma klejąca.
Morgan ... Zwiększamy zasięgi KDS i ? sub i ?? no Adblock i oglądamy w Playliscie ☺️
stworzy... Taśma
Marta M... Taśma klejąca
PROMUJC... W USA nie takie ekscesy się dzieją - przypominam pewną celebrytkę, która zaprezentowała obciętą i zakrwawioną głowę Trumpa.


Stachur... taktyczna taśma klejąca
Lead Ma... Problem jest nieco głębszy, bo często gęsto agencje te "ochraniają" strategiczne obiekty wojskowe-tak wojsko już nie wystawia wart
Lead Ma... Ostatnio gruchnęła wiadomość, że koncert obstawiali licealiści
Marcin ... a jaki mam dowód na to że ta taśma jest klejąca ? ;)
Marcin ... KDS
Zbignie... Mój pradziadek dostał się do Legii Piłsudskiego w wieku 15 lat.
John Do... Wiadomość dnia: taśma klejąca dobrze wpływa na statystyki.
Ekipa Z... Taśma klejąca
Diego G... taśma klejąca :)
Hubert ... Cały vlog spoko, ale pierw obejrzyj film do którego się odnosisz
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g