Telewizja Republika - Dzisiaj Informacje TV Republika 23 01 2019


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl - codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Najlepsze komentarze:

Rafa? F... Moim skromnym zdaniem, działania polityków ażeby zamknąć ludziom gęby, będą skutkowały uaktywnieniem się całej rzeszy chorych psychicznie morderców... ..Jedyne na co liczę, to że zwykli ludzie na tym nie ucierpią... a politycy... sorry.. każdy powinien już robić kupę w majtki.
PS. Jak słucham tej żałosnej, politycznej "licytacji" walki z nienawiścią, to stanowczo stwierdzam iż KAŻDY POLITYK POWINIEN PRZEJŚĆ TEST NA INTELIGENCJĘ I BADANIA PSYCHIATRYCZNE !
Gina Wa... czy Lubnauer jest zrownowazona psychicznie? przeciez kilka miesiecy wczesniej sama szczekala na Adamowicza.
Bogdan ... P.A bedzie kandydowac w wyborach z list PO.
Antoni ... premier zaprasza na spotkanie by przedstawic zalozenia i kierunki dzialan wspolnie ze wszystkimi
liderami politycznymi jest to first step, a opozycja mowi zeby opracowal zmiany ustaw,proregatywy
itp; a oni do tego sie odniosa.brawo!!!zapracowana opozycjo na rzecz dobra polski i bezpieczenstwa
polakow.
Jolanta... Czy Polska nie ma innych większych problemów?
Elisabe... P.Jolanto,tak interpretowac prawde i mowic ze “rezimowej“ Rzad,PIS i TVP jest winny itd. - i to publicznie, jest wlasnie mowa nienawisci!
xXxKOLE... Groteska. I w sumie Pan Janecki ma rację na Twitterze, a kolega z celi mordercy przyznał, że ogladali głównie TVN i ich mowe miłości. Merytoryczność to pusty frazes używany, jak przecinek w ustach poko.
Agata N... Skoro była taka nagonka na pana Adamowicza to po kiego startował na burmistrza? nam się mówi ,że jak się tobie w pracy nie podoba , albo za mało zarabiasz zmień pracę. Traktujmy siebie jedną miarą zatem.
Wojciec... Jestem zarzenowany poziomem "wiadomosci dnia"!!!?? . Ja sie pytam gdzie te informacje , te rzetelne i ważne anie same błachostki
Wojciec... 17:00 a tu dalej nic ciekawego :/


Wojciec... 13:00 sie zaczyna ludzie jbc
Krzyszt... Kobieta o urodzie klocka już nigdy nie zmądrzeje , nic nie wnosi do polityki po za zamieszaniem . Mam nadzieje że w jesieni zakończy się jej dokarmianie na koszt obywateli .
PROMUJC... Starszy dżingiel był lepszy.
Rafal K... Pani Adamowicz czy Pani myśli ze to dobry czas na oskarżenia polityczne? Ne obchodzi Pani żałoby? Niech Pani nie da się wciągnąć w te maszynę wojny pomiędzy partiami. To jest czas refleksji i przemyśleń dla Pani a nie mieszanie się w tą całą grę polityczną.
pawel l... W Gdansku nikt nie jest bezpieczny.Osobista ochrona chroni sie sama jak w smolensku
Monika ... Pani Adamowicz zna to wystapienie Szetyny i tej grubej ..jak jej tam?
https://www.tvp.info/36217904/schetyna-adamowicz-wybral-kandydowanie-przeciwko-platformie-obywatelskiej
chris33... Przeciez ta wdowa,wierutnie klamie,jak kazdy polszewik !!!!Jej maz byl czlowiekiem zlym.MAM prawo tak o nim mowic,poniewaz byl osoba publiczna.Wyrzadzil wiele zla srodowisku w ktorym dzialal i calej POLSCE,w tym mnie samemu,jako obywatelowi tego kraju-POLSKI !!! .Byl czlowiekiem obludnym i cynicznym,ktory rzekomo chadzal na Msze Swieta,a po wyjsciu z Kosciola robil wszystko co jest niezgodne z naukami tego Kosciola,czyli ten Kosciol zwalczal !!! Ta "A", po prostu klamie.Jezeli mowi o jakichs nagonkach,to niech POpatrzy na swoje srodowisko,bo to jest wlasnie to srodowisko,ktore jest zarzewiem nienawisci w polityce,stosowanej wobec wszystkich z prawej strony sceny POlitycznej i nie tylko wobec politykierow,jak jej zmarly maz,ale takze wobec zwyklych ludzi,nie zgadzajacych sie z ich POgladami !!!
Monika ... Zona Adamowicza powinna wyjasnic prokuraturze uzasadnienie zarzutow wobec rzadzacych ktorych obarcza za mowe nienawisci na jej mezu ona zachowuje sie jak polityczka zwiazana mocno z opozycja..a moze robi to ze strachu i dobrze byloby to wyjasnic czy ktos jej grozi...ludzie przezywajacy zalobie zachowuja sie innaczej!
tu cuchnie polityka, nie zaloba.
Mirek t... budyniowa pojechala po bandzie ...
Tadeusz... Kilka dni po pogrzebie znalazła czas na wywiady w Onet do skarg na PiS.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw