niezaleznatelewizja - Przegląd wydarzeń na scenie europejskiej Zbigniew Stefanik.


Transmisja na żywo ze studia NTV Wspaniali Widzowie i Goście NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR, 32 9585 0007 2014 0220 0625 0003 w USD. DZIĘKUJEMY :) Kontakt: Zbigniew Stefanik [email protected] Muzyka: audionautix.com

Najlepsze komentarze:

SlawkoS... Dla Francuzów jest trochę za późno ???. Ale nic straconego, warto próbować ???
Piotr... To jest jakiś znawca polityki czy randomowy Janusz oczywiście nie chodzi mi o Zagurskiego? Bo wygląda na to drugie. Natomiast mówi ciekawie, i wypowiada się bardzo ładnie i składnie. Nie robi też często Yyyyy, EeeeeEE... wydaje się że wie o czym mówi. Słusznie też zauważa że dzisiejszej polityki nie przewidzisz.
justyna... p. Zbigniew to dosc dziwna osoba. Wyciaga nieraz glupie i banalne konkluzje, ze kompletnie traci na wiarygodnosci. Dziwnie przedstawiania co niektore fakty. Kompletnie nie porusza tematu Izraela, swiatowej bandy finansjerow. Ludzie nie sa glupi wiedza kto naprawde ciagnie za sznurki . Troche to takie wciskanie kitu.
Barbara... A może by zaprosić na pogawędke Pana mecenasa Gwiazdowskiego?
Grander... Takie traktowanie manifestujących jest nienormalne.
Grander... Super.
Zdrowie... Vive la France ?? Vive les mouvements populaires ❤️
monig32... Na kolejną relację p.Zbigniewa już czekam, jednocześnie dziękując za dzisiejszą;
Danka D... Owsiaka tam jeszcze wysłać ,ze swoim róbta co chceta...
Marcin ... Na tapet, a nie na tapetę.


Malwa H... Prosze o nakrecenie filmu przeciwko karze smierci.
Tych ludzi tutaj nalezy bronic przeciwko im samym.
To absurd, podczas gdy prawo jest tylko dla goja i dla biedoty a podobno 70-80% ludzi tu jest w kategorii nedzarzy. Wiec kara smierci bedzie dla zwyklych ludzi.
Zlodzieje okradli spoleczenstwo i zdeprawowali robiac z nich patologie a tu rzekomo patrioci, chca dla nich kare smierci.
Kiedy kara smierci? Przeciez jest teraz prawo i kara tak ? Wiec jak udowodnicie ze jestescie w stanie egzekwowac skutecznie to prawo juz istniejace i pozamykacie wszystkich Nietykalnych" z klasy elitarnej, pilitycznej to wtedy mozecie zaczac dopiero wspominac o wspolnym referendum na temat tego bestialstwa ktore wtedy moze juz byc calkowicie zbędne.
To powinien byc jeden z waszych tematow priorytetowych jako ludzie z wyzszego poziomu
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw