LookasHowToWipe - Coś się pali... | PvP | Ancestor Legacy 02


Play Lista: https://www.youtube.com/playlist?list=PLwJgNqxr5W0hl69WjKlSAvlX4U1zUcTeq ------------ Chcesz mnie wspomóc? Podoba ci się to co robię?: ------------ Sponsor YT: https://gaming.youtube.com/channel/UCHZlMVeau8uiAx-vZVWEGNQ Przelewy: https://tipanddonation.com/lookashowtowipe-2113 G2A: https://www.g2a.com/r/lookashtw ⭐ reflink pod którym znajdują się czasem zniżki 5% na zakup gry. TO CIE NIC NIE KOSZTUJE ------------ Ustawienia rozgrywki : ------------ Team 1: Lookas - jesteś na tym kanale :P Kixunio - https://www.youtube.com/channel/UC1z77pti-9BB7NW_2bCzdjA Team 2: Repus - https://www.youtube.com/user/PLRepus Wotan - https://www.youtube.com/user/MrWotann ------------ Chcesz wpaść zagadać ? Potrzebujesz pomocy w...

Najlepsze komentarze:

Alrahin... Pułapki da się wykryć jeśli twoja drużyna ma załączone pochodnie oraz w formacji defensywnej . I porada na Niemca jeśli masz bohatera i tasakarzy wbijasz nie najpierw w wroga bohaterem żeby przeciwnik stracił szarżę i miał minusy do obrony tasakarze zadają OLBRZYMIE straty jak się wbijają szarżą . Także włócznię nie są dla nich żadnym problemem i nie rób więcej niż dwa oddziały kawalerii i tasakarzy . Włócznicy niemieccy na maksymalnym pancerzu są strasznie tankowaci. Gram sporo Niemcami jak coś ;) . Wypróbuj sobie na potyczce z botem te porady żeby sprawdzić czy według ciebie są to dobre porady . I czasem za późno się Niemcami wycofujesz.
WormeK... Strasznie głupio grałeś tutaj.
Do Wioski po prawej stronie było tylko jedno przejście - nie nasadziłeś tam pułapek, tylko w miejscach, gdzie go na pewno nie będzie nigdy.
A jak miałeś pułapki, to zamiast go w nie wmanewrować - to prałeś się obok nich.
Bez sensu :D
szymon2... Nie lubię tej mapy, kiedyś aż 1,5 godziny grałem eliminacje, bo się obie strony zabunkrowały.
Patryk ... Nagrasz porady do ancestor legacy? Nie wiem jak kontrowac je... Anglosaxonow
Lord Bo... 8:34 Kixunio sb w plecy strzelał tymi łucznikami xDDD
polakev... Po zobaczeniu drużyn już wiedziałem że nie wygrasz :€
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCHZlMVeau8uiAx-vZVWEGNQ