Dariusz Matecki - Budżet Szczecina. Budżet Krzystka. Nie ma na nauczycieli. Nie ma na Północ.


❌ Wszyscy radni Szczecin są za dodatkowymi środkami na budowę Stadionu - tylko mieszkańcy miasta muszą pamiętać, że Prezydent Szczecina będzie mieć na sumieniu 80 milionów złotych długu więcej! Stadion miał być zbudowany trzy kadencje temu! ❌ Miasto płaci rocznie 47 mln PLN z tytułu obsługi długu, w ciągu najbliższych lat dług ma się (prawie) podwoić. Mówienie o "zdrowym długu" to jakiś absurd! ❌ W budżecie nie ma zapisanych 400 złotych dodatku dla nauczycieli i 500 złotych dodatku rocznie na materiały edukacyjne, zapowiadała to Platforma Obywatelska na czele ze Sławomir Nitras. Dziś są w koalicji z Prezydentem Krzystkiem - gdzie podwyżki dla nauczycieli? ❌ Obecny protest nauczycieli to sprawa Szczecina, protesty są właścicie...

Najlepsze komentarze:

Damian ... Drogi Panie Dariuszu. Cenie Pana jako radnego. Ale sprawa stadionu zawsze była skomplikowana. 1. Były ważniejsze potrzeby 2. Okres 2000-2008 to były dla Polski znaczące lata zmian w architekturze, w jej postrzeganiu jak i pretoryjkach . Po raku 2008 odczuwaliśmy skutki kryzysu... i wszystkie budżety były bardzo obcięte. Ciesze, sie ,ze nasz stadiom będzie wyglądał tak, a nie jak stadion np. w Bydgoszczy lub w Opolu wybudowany po kosztach.
Kamila ... Brawo kawę na ławę
jaron1 ... Darek pracujesz w burdelu. Ty poruszasz bardzo ważne tematy a śmiecie się śmieją. Burdel. Ten blond pasztet za tobą w okularach śmieje się z tego co mówisz. siwek staruch w ostatnim rzędzie także. jakim prawem oni tam siedzą.??
Juliusz... Jak Ty psychicznie wytrzymasz z tymi ludźmi to jest kompletny burdel
Tadeusz... a czego się spodziewałeś, firmy z sitwy muszą coś z tego mieć i nie robić sobie trudności
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCi_gssbKGa1xF4Qq--PxWsA