Telewizja Republika - W PUNKT K. GÓJSKA M. DWORCZYK PiS TUSK ZOSTAŁ NAGRODZONY ZA KONFRONTACJĘ Z WŁASNYM NARODEM


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl - codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Najlepsze komentarze:

George ... Hej, Gójska, dlaczego zawrzaskujesz swoich rozmówców. Interesujący temat, interesujący ludzie, ale z Twojego powodu nie da się słuchać tych wywiadów.
henryka... Panie Generale Pan prawdopodobnie nie zabezpieczył akcji /wiem ????/.Dał Pan plamę.!!!!
henryka... Panie Dworczyk- proszę podać definicję / świątynia demokracji/ .
Gina Wa... kiedy redaktor Michal Rachon wroci do pracy w TVP info/ Polacy czekaja na to .
Bogusla... Dlaczego skupiamy se na agencji która została wybrana do ochrony "zajęcia pasa drogowego", a milczymy na temat tych którzy ich zatrudnili i którzy odpowiadają za zapewnienie odpowiedniej agencji ochrony?
Mirka W... No i tak trzymać, towarzystwo wzajemnej adoracji,a gdzie ciasteczka do dziubkow?!
Jan Pe... Wanda Odolska wiecznie żywa ?
Marysia... Dlaczego w Polsce Żydzi są sędziami ? prawo polskie nie dopuszcza takiej możliwości np. KPC art. 49 , KPK art. 41 „Sędzia ulega wyłączeniu, jeżeli istnieje okoliczność tego rodzaju, że mogłaby wywołać uzasadnioną wątpliwość co do jego bezstronności w danej sprawie. „ Prawo i religia żydowska dobitnie wykazują, że żaden Żyd nie będzie bezstronny !!!
Dlatego żydowski sędzia będzie się stosował do następujących zasad :
“Synu, zważaj na słowa uczonych w Piśmie, a nie na słowa prawa”. por. Erubhin, f. 21b
powód tego jest w traktacie Sanhedrin X, 3, f.88b:
- Kto uchybia słowom uczonych w Piśmie, grzeszy bardziej niż ten kto uchybia słowom prawa.
- Nauki Talmudu są ponad wszelkimi innymi prawami. Są one ważniejsze niż prawa Mojżesza. - Babbi Ismael, R. Chjamber i inni rabini.
- Nauki Talmudu są ponad wszelkimi słowami żywego Boga. Sam Jachwe zasięga opinii ziemskich rabinów, kiedy ma trudne sprawy w niebie. Komentarz rabina Menechema do Piątej Księgi
- Gdy żyd i goj przyjdą do sądu, a możesz go uwolnić wedle prawa Izraela, uwolnij go; gdy goj się będzie skarżył, powiedz: nasze prawo tak chce. Jeżeli możesz go uwolnić wedle prawa ludów ziemi, uwolnij go i powiedz: wasze prawo tak chce. A gdy nie jest możliwe ani jedno, ani drugie, postępuj przeciw niemu chytrze (Baba Kamma 113 a).
- Jeżeli goj zabił goja lub żyda, to odpowiada, a jeżeli żyd zabił goja, to nie odpowiada (Tosefta, Aboda Zara VIII. 5).
-Kto zabił goja, wolny jest od sądu ludzkiego, a sąd nad nim pozostawia się niebu (Mechilta Miszpatin do Exodusu XXI, 14
- Jeżeli nieżyd żąda od żyda, by świadczył przeciw żydowi w sądzie, gdy winien mu pewną sumę (chodzi o sąd nieżydowski, w którym na podstawie jednego świadka trzeba płacić) i żyd mógłby świadczyć sprawiedliwie, niewolno mu tego czynić (Choszen Hamiszpat § 28 art. 3). Ale jeżeli żyd żąda od żyda, by w takiej sprawie świadczył przeciwko nieżydowi, to może (art.4).
"Nauka mówi: Gdy Izraelita i goj przyjdą na sąd, jeśli możesz uwolnić go (żyda) według praw Izraela, uwolnij; skarżącemu zaś gojowi powiedz, że tak nakazują nasze prawa. Jeżeli zaś (można uwolnić żyda) według praw narodów ziemi, uwolnij i powiedz: takie są wasze prawa. Jeżeli ani jedno, ani drugie nie jest możliwe, niech działa przeciw niemu (gojowi) podstępnie, jak chce r. I s z m a e l Rabbi A k i b a zaś utrzymuje, że nie należy działać podstępnie, aby przypadkiem nie znieważyć Imienia (Boga Błogosławionego, gdyby żyd został przyłapany na podstępie)." "Nie ma wcale znieważenia Imienia (Najwyższego), kiedy (goj) nie zauważy, że on (żyd) kłamie." A nieco dalej, Talmud, traktat Baba kamma 113b, Tosefta
"Nie ma profanacji Imienia (Boga), gdy np. (żyd) kłamliwie mówi spadkobiercy
(gojowi): "dałem (jakąś rzecz) twemu ojcu; on zaś umarł" (ty przeto mi ją oddaj); byleby tylko goj nie wiedział, że (żyd) wyraźnie kłamie."
- Można donosiciela żydowskiego zabić, wszędzie, nawet obecnie. Wolno go zabić, nim doniesie. Skoro tylko powiedział, że chce komuś szkodzić na życiu lub majętności, choćby szkoda była mała, sam na siebie wydał wyrok śmierci. Trzeba go jednak przestrzec i powiedzieć: nie wyjawiaj. Gdyby jednak odparł czelnie: nie, jednak wyjawię, należy go zabić, a kto pierwszy to uczyni, ten większą będzie miał zasługę (Choszen Hamiszpat § 388 art. 10).
Z tego powodu Żydzi-politycy, czy sędziowie zapewnili sobie wszelkie immunitety nietykalności i braku odpowiedzialności za wszelkie matactwa i oszustwa.
Dalej należy odpowiedzieć na zasadnicze pytanie czy osoba narodowości żydowskiej może piastować w ogóle urzędy publiczne takie jak sędzia, prokurator, rzecznicy i podobne decyzyjne w Rzeczypospolitej Polskiej, czy taka osoba daje podstawy do zagwarantowania niezawisłości i bezstronności, czy daje rękojmie lojalności wobec suwerena jakim jest Naród Polski ? ;
Odpowiedz jest oczywista a wyraża ją kilkusetletnia praktyka historyczna; Żyd nigdy się nie asymiluje i zawsze jest Żydem, co oznacza, że osoba narodowości żydowskiej będzie się zachowywać w zgodzie z prawem i religią żydowską, której fundamentem jest TALMUD, w takim stanie rzeczy obsadzanie urzędów przez obywateli RP narodowości żydowskiej jest niedopuszczalne na bazie obowiązującego prawa oraz szeroko rozumianego doświadczenia życiowego ponieważ prowadzi to do konfliktu interesów gdzie Żyd zawsze będzie lojalny interesom szerokorozumianym – Żydom nigdy Polakom !! Ta ocena braku asymilacji jest zauważalna od wieków w całym świecie np. Arabowie, pokrewny żydom szczep semicki, uznają, że chrześcijanin, który przyjmie mahometanizm, staje się od razu prawowiernym, podczas gdy nawrócenie się żyda na islamizm uważane jest za szczere dopiero w czterdziestym pokoleniu. W niewoli żydowskiej, Poznań 1937 H. Wildecki
karolin... Tusk powinien wrócić ale do więzienia
karolin... PO powinno spotkać to samo co Palikota . w przyszłych wyborach nie powinni się znaleść w sejmie .


powyzej... następny kieszonkowy inteligent z układu przenikliwej myśli z metra ciętego wizjonera
monika... Od powstania TRepublika , zasze twierdziłam , ze pani Gójska jest genijalną dziennikarką ! PiS jestem waszym wyborcą od początku , lecz dajecie za przeproszeniem dupy , zeby to sie nie zemsciło , przeciez chodzi o Polske !
Pan Pol... ???
monika... A co jest z panem wiceministrem MSZ , ktory na oczach milionow polakow u pani Gójskiej .....oklamal NAS !!!
2datura... "Król Europy" wypełnia testament dziadka z Wermachtu?
Jacek S... Posłuszny ormowiec i świadomość langusty i bądź tu mądry i pisz wiersze...
ERYK Po... Taka PARALERA :
Za PRLu w latach 80-tych wszystkie polskie legalne media pluły ile wlezie na ....Wałęsę - skończyło się zmianą ustroju i Wałęsą -Prezydentem ....
Teraz wszystkie media ( te pro-PISowskie ) plują ile wlezie na Tuska -czym to się skończy ??? Prezydenturą ????

I dodam ,że nie jestem zwolennikiem Tuska - polityka czy tym bardziej Tuska-Prezydenta ....
jols da... Prosze przytoczyć słowa Schetyny że Adamowicz będzie musiał zapłacić po tym jak Adamowicz zadecydował o kandydowaniu bez PO.
Tutaj kłania się przysłowie,że najlepszą obroną jest atak.Kto zaczął atak zaraz po ataku wszyscy widzieliśmy te przemowy...
PROMUJC... To i tak już nic nie zmieni.
Andrzej... Generale...swoich sprawdzić nie umiecie..
Zrób pan to za...swoje...pieniądze!
Dlaczego nie rozliczył p.,,Smoleńska,,..system kamer? Itd..
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw