szydełko - ❄Czapka na szydełku zimowa wzorem camel stitch


Witam! W tym filmiku pokazuję jak zrobić zimową ciepłą czapkę wzorem " camel stitch". Czapkę tym wzorem można w bardzo łatwy sposób zmodyfikować i zmienić rozmiar do własnych potrzeb, np. dziecięcy. Wzór tej szydełkowej czapki jest bardzo zwarty i gęsty dlatego polecam zrobić taką czapkę na mroźną zimę. Szydełkuje się bardzo łatwo dlatego polecam ten tutorial osobom początkującym. Włóczka, szydełko i nożyczki Bociany potrzebne do zrobienia takiej ciepłej czapki można zakupić w moim internetowym sklepiku: http://www.karolinaszydelko.pl Jeśli uda ci się zrobić taką ciepłą czapkę na szydełku przy pomocy tego tutorialu, to proszę podziel się zdjęciem na moim profilu Fb Karolina Szydełko, link jest poniżej. Używam włóczkę: Drops...

Najlepsze komentarze:

manneqe... Ze ściągaczem byłaby super
Sabina ... Jestem na etapie sukienki. Fakty to początek ale jestem nakręcona pozytywnie. Mam pytanie. Czy podzielisz się jak uszydełkować opaskę dla dziewczynki ale w kształcie korony? Jestem totalnym laikiem i uwielbiam twoje mega dokładne tłumaczenia 30 razy pod rząd :)
Renia P... Super ścieg dziękuję bardzo. Pozdrawiam serdecznie.
Szydlov... Jak zrobię to przyjdzie wiosna - ale zrobię ;) bo chcę jedno i drugie !
Halina ... Czy jeden motek wystarczy na czapke? moglabys pokazac jak zrobic golf oszukany ala szalik nakladany przez glowe moze byc na guziczki badz suwak .Pozdrawiam.
Halina ... Zawsze szukalam wluczek naturalnych w stu procentach z natury. No i mam dzieki Tobie.Dziekuje.
???????... ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC5NcfnTdiZz9kXv7WrQPrcg