Onet Rano - Paweł Rabiej o hejcie na Adamowicza: TV publiczna przeszła samą siebie | OnetRANO


Gościem Bartka Węglarczyka był Paweł Rabiej - wiceprezydent Warszawy. SUBSKRYBUJ Onet RANO: http://bit.ly/OnetRanoSUB Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: https://vod.pl/onet-rano Jesteśmy też TU: TT https://twitter.com/OnetRano FB https://www.facebook.com/onetrano/ Insta: http://instagram.com/onetrano

Najlepsze komentarze:

Raf Al... Jak pan Rabiej odniesie sie do słów W.Sumlińskiego o tym że był "chłopcem na posyłki Pruszkowa"?? Czy ktoś taki może być autorytetem?
diamenc... 12 milionow ...hahahahahahahahah to jedna kamienica sredniej wielkosci .A co z reszta ?
Marcin ... Buuu panie taniej największym hejterem.to pan
ATARI 1... Paweł Rabiej jest OK !
pavlo26... Czy jest jakikolwiek problem, na który pan Rabiej nie ma recepty??? ? Omnibus, Alfa i Omega, Salomon w jednej osobie ?
Ping Po... Z "mową nienawiści" jest dokładnie tak, jak z antysemityzmem: wszystko zależy od tego, kto to pojęcie definiuje. Np. w Polsce, m.in. za osobistą przyczyną naczelnika Kaczyńskiego, każda krytyka państwa Izrael jest tożsama z antysemityzmem. Już teraz jakakolwiek dezaprobata wobec WOŚP naraża na towarzyski ostracyzm. Juz wkrótce, za sprawą różnych łajdaków grających na śmierci prezydenta Gdańska, jakakolwiek krytyka moralnego relatywizmu będzie mową nienawiści, a jakikolwiek propolski sentyment faszyzmem.
Do bezwzględnej walki z mową nienawiści nawołuje dziś były szef MSW, prostackie chamidlo Bartłomiej Sienkiewicz, nie tak dawno wyzywający narodowców od bandytów i faszystów i nawołujący do ich pałowania.
Spring ... zaproscie ryszarda kalisza
PROMUJC... A Wałęsa i "GW" o słynnej teczce?
Jony Jo... Sam se idź do psychologa bo jesteś chory a nie posyłaj czyjiś dzieci .
paranoi... Dlaczego nie są cofane decyzje reprywatyzacyjne? Mają płacić ci co wyłudzali a nie miasto czy państwo!!! NIECH PŁACĄ ZA TO ODPOWIEDZIALNI!!!


Winston... 5:43 - posłuchajcie pytania, a potem odpowiedzi tego śliskiego typa.... ręce opadają.
John He... " Niech będą sądzone czyny człowieka, a nie jego godność. A cudze błędy mamy na oku, nasze poza nami" (Seneka). No comment! A ciemnocie pod rozwagę!
http://... potwierdzam bo mieszkam w Pile mamy bardzo kreatywnego prezydenta
Wojtek ... Wyborcz jechala z adamowiczem mocno a teraz odwracaja kota ogonem
Wojtek ... Oszust
Wojtek ... Kłamca!
Ewa Sob... Otóż da się postawić tezę, że wyborcy z Gdańska głosowali na złodzieja i przekręciarza. Taka teza była otwarcie stawiana, m. in. w mediach publicznych. Środowiska prawicowe komentowały ostatnie wybory w kontekście wygranej Hanny Zdanowskiej w Łodzi i Pawła Adamowicza w Gdańsku, że decyzje wyborców są niezrozumiałe, że to swoisty syndrom sztokholski- ludzie głosują na przestępców i złodziei. Taka była narracja.
buzkyy... Ostra cenzura. Ktoś zapytał kulturalnie za co Owsiak kupił drogie mieszkanie, a onetowskie mody banują. Takie są te niezależnie i prywatne media w Polsce.
G?os Ro... Nauczyli się słowa "hejt" i teraz hejt to, hejt tamto.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCjkNubkfecaFLZbHnnsz6pw