AntywebTV - To podobno najlepszy komputer do pracy ale KOSZTUJE 20K!!!


Microsoft Surface Studio 2 Nie chcesz przegapić nowych materiałów? Subskrybuj - kliknij ► http://bit.ly/1cf11i5 Znajdziesz nas również na: WWW ► http://www.antyweb.pl FACEBOOK ► http://www.facebook.com/antyweb TWITTER ► http://www.twitter.com/antyweb

Najlepsze komentarze:

Szymon ... Sprzęt bardzo dobrze wykonywany, mamy poprzednią edycję , do projektowania interfejsów dla stron i aplikacji nie ma nic lepszego, a i od razu można dotyk przetestować.
Norman ... i7 7generacji ... ? Haha
Spoko .
Po co i9?
Waz Reb... Mogłeś wziąć stół owalny i usiąść ze szczytu.
Maly Wa... Jestem ciekawy po ilu takich regulacjach puszczą zawiasy i monitor będzie opadać ech.
Ekwi85... za 22k zł ? ? dobrze widziałem ? jprdl juz wolał złożyć peceta o 10x wydajny niż ten owaki Surface Studio 2 LOL :) pozdro !
Shekuu... Jeżeli potrzebowałbym czegoś żeby rysować, to bardziej by się opłacało kupić jakiś lepszy tablet graficzny(3-5k) i komputer(3-4k zł).
S?awomi... Max 14k, taka powinna być cena, wtedy można byłoby się zastanawiać.
Robert ... A czepiasz sie komputer wyglada pieknie ?
GamePL7... 8:04 nie byłoby wygodniej, bo jak komputer się "złoży" to nie będzie się dało korzystać z USB
Marcin ... Kozacki sprzęt.Ale tylko dla profesjonalistów.Domowy użytkownik nie wykorzysta ułamka jego możliwości.


dronowi... Jakby porty były w tym miejscu, w którym zaznaczyłeś, nie byłoby możliwe jednoczesne korzystanie z położonego ekranu oraz portów :)
6 digit... Maka możliwościami zjada na pewno. Dotykowy ekran na ogromy plus, w dodatku wygląda futurystycznie. Dla grafika chyba nie będzie lepszego wyboru.
ALILubl... 5:53 a już myślałem, że tam jest jakiś silniczek i tak powinno być :P
WavePC... Brałbym ale za tani. Mało prestiżowy :D
Darko d... No za 3 tys bym może sobie zapodal
Bartosz... Zły stolik masz to i złe stanowisko pracy, nie uważasz, że powinien być prostokątny lub kwadratowy? na pewno nie okrągły ?
Damian ... Fajny sprzęt :) A co do Diala, to myślę, że powodem jego zjeżdżania jest kurz, który znajduje się na podstawie :)
Centrum... My jeszcze przyjemności testowania Studio 2 nie mieliśmy, ale za to przygotowaliśmy szczegółowy test Surface Dial: https://youtu.be/PArJOAF2yfo Pozdrawiamy ekipę Antyweb ;)
Szym Ch... Z tym siadaniem i wstawaniem to nie przesadzaj, do WC też trzeba wstać i pójść, a tu jak ktoś będzie chciał co chwilę coś podłączać do portu USB to niech się zaopatrzy w HUB USB i przyklej sobie do czoła żeby mieć nie daleko :). Reszta spostrzeżeń jak najbardziej OK, ale z tym to już przegjęcie.
BART84... cudo i w dodatku najleopszy system na rynku !
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPriIe8fBIklk9v5CCPJ4XA