Fakty RMF FM - Gliński o rozmowie z Pawłem Pawlikowskim: Porozmawialiśmy jak mężczyzna z mężczyzną


„To jest rzecz rzadko spotykana. Ja od samego początku wyrażałem się bardzo dobrze o tym filmie, byłem na premierze, byłem bardzo zdziwiony, że pani Joanna Kulig bardzo sympatycznie do ministra podeszła, bo minister jest różnie postrzegany w środowiskach. Pogratulowałem panu Pawlikowskiemu, porozmawialiśmy jak mężczyzna z mężczyzną, bo różne kwestie polityczne nas trochę dzielą. Poważni ludzie w poważnych sprawach potrafią zachować klasę” – tak o filmie „Zimna Wojna” mówi w Porannej rozmowie w RMF FM Piotr Gliński, wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego. „Zimna wojna” uzyskała trzy nominacje do Oscarów.

Najlepsze komentarze:

Maciej ... No za snob... Sam sobie tworzy pytania i sam sobie na nie odpowiada. Przecież jak śmiał redaktor zapytać o coś niewygodnego. Przecież reżimowa TV nigdy by czegoś takiego nie zrobiła. Szkoda, że w Polsce nie ma kary śmierci dla polityka, który malwersuje publiczne pieniądze... jak w Korei Północnej. Jakże polityka była by wtedy klarowna. I nie chodzi mi tutaj o tego ministra, ale o całość partiokracyjnego systemu.
Tymoteu... 10:45 Hahaha. To wszyscy politycy myślą o ludziach!!!!
Bartek ... Straciłem 20 minut życia.
?ukasz ... Dziwne, że Pasikowskiemu dają kasę po "Pokłosiu" i Holland po jej słowach. Nie mam nic do tego filmu, tylko do obłudy władzy. A tak poza tym nie zapraszać takiego buraka z tabletu...
Pawel M... Ty KRETYNIE E.C.SOLIDARNOŚĆ pokazało Ci DU.. i ma 3.6 milona w dwa dni DEBILU
LoczasT... 10:45 XD
Andrzej... Glinskiemu chyba żyłka pękła
Jerzy G... Mazurek Jak zwykle chce zgnoic goscia, im uczciwszy tym wieksze szambo leje
Tomasz... pomijająć jego wyjście ze studia które było bardzo słabe, to moim zdaniem mówił sensownie (poza TVP...).
mark ba... baran...minister monologow


Richard... Pun Glinski i pun Mazurek,dwie gwiazdy polskiego obozu zdrady i zaprzanstwa.
Marc Sm... Pan Minister bardzo ladnie odpowiadal i wyjasnial kazde pytanie, a jak Mazurek ma jakies przecieki i agresywnie wypytuje o jakies posunięcie budzetowe zeby dokleic łatkę a nie da opowiedziec o caloksztaucie...
marek S... bo kultura to podstawa ... lol brak słów...
Adam Wo... RMF nie jest publiczny wiec minister nie ma obowiazku gadac z przyglupim Mazurkiem. Oczywiscie Po - wcy chcieliby zeby Mazurek bił po twarzach tych z Pisu za każdym razem.
Irena S... Pan Gliński chyba nie jest za polskimi filmami historycznjymi. Reprezentuje kogo innego. To jest śmieszne ze politycy mowią tak żeby im nie przerywać. Nie chcą dopuścić do niewygodnego pytania. Nieprawda. Zwykli ludzie są niezadowoleni. Pan się myli.
Ryszard... gliński przez małe g jak goowno
M1PL... 10:45 palec wolności
impuls0... Bosh jaki on jest wkurwiający
Pan Kam... Kompromitacja
tomasz ... zwieracze puściły
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCkC9YgH_FlqOhOIoTDFt4CA