Historia bez cenzury - Cyfrowe AIDS Historia komputerów. Historia Bez Cenzury


Dla widzów Historii bez cenzury zniżka na antywirusy G DATA -30% w sklepie internetowym https://www.gdata.pl/ z kodem: HBC19WQKP1 Nasz sklep: https://hbcwear.pl/ Czy wiedzieliście, że historia komputerów sięga tysięcy lat? Tak, tysięcy, to nie pomyłka! Jeśli Was to zaintrygowało, to koniecznie obejrzyjcie dzisiejszy odcinek. Dowiecie się z niego m.in.: co było przed liczydłami, kiedy sztuczna inteligencja po raz pierwszy wygrała z człowiekiem, jaka była pierwsza gra komputerowa oraz co z tym wszystkim wspólnego ma AIDS. Zapraszamy do oglądania! Źródła: R. Ligonniere, Prehistoria i historia komputerów V. Torra, Od abaku do komputera Subskrybuj: http://bit.ly/1itOao3 Facebook: https://www.facebook.com/HistoriaBezCenzury...

Najlepsze komentarze:

Mamphis... Moja teoria jest taka, że wirusy tworzą głównie firmy sprzedające oprogramowanie antywirusowe. To jest ich biznes.
Olga Ol... Mój telefonowy wirus ściąga porno ?
Andrzej... Drogi Panie. Pierwszym komputerem była maszyna Turinga stworzona w czasie ll Wojny Światowej w Anglii. Jako pierwsza pracowała w systemie binarnym (zero jedynkowym). ENIAC, na którego się Pan powołuje, niie dość że powstał później to w dodatku można byłoby raczej nazwać ogromnym sumatorem, bo pracował w systemie dziesiętnym, więc z pojęciem komputera miał niewiele wspólnego. Proszę lepiej przygotowywać się do programów, bo inaczej robi Pan widzom wodę z muzgu.
gm220e... O ile początek był naprawdę fajny o tyle dalej to temat tak został spłycony że przy nim Wisła w najsuchsze lato to głębina morska. Przykro to mówić ale odcinek powstał na siłę tylko i wyłącznie by zareklamować G DATA który może jest niezły ale czy najlepszy ?? kwestia dyskusyjna i wole się w to nie zagłębiać bo mogłoby się to skończyć jak nurkowanie na tej płyciźnie; kręgosłup złamany a d..a wystaje ponad wodę :(
Muzeum ... Rozumiemy że wiedza czerpana ze źródeł, które są tylko para naukowymi materiałami - szkoda bo mogły być dobre treści - choć takich jest też sporo - źle odrobione zadanie z historii gier, oraz samych pierwszych maszyn cyfrowych elektrycznych, później też wiele braków...liczymy na erratę ;)
Zbyszek... Dzięki. :)
PROMUJC... Czym było to AIDS? To jakiś wirus komputerowy.
S Splav... Sorki. Ale jak moźna mówic o historii komputerów bez info o Von Naumannie i Turingu??? To jest troche profanacja
zenon l... może być Comodo lub Emsisoft mamy też polskiego antywirusa Arcabit
TeBe... Nie polecam G Daty. Najgorszy antywirys jaki istnieje.


Filozof... Skoro został papieżem, to chyba w coś tam wierzył. :/
optiore... Dlaczego nie dziwi mnie fakt braku nawet drobnej wspominki o dystrybucjach Linuksa. iks de
Maks Mo... O ty najlepszego faulouta obrazasz won won mi stad zboczencu
Paracel... Tak zwane cyfry arabskie i system dziesiętny w rzeczywistości pochodzą z Indii a za pośrednictwem Arabów trafiły one do Europy, stąd ich nazwa.
Ja i Mu... Myślałem, że O KURWA, PIERWSZY KALKULATOR! SPŁONĄŁ... KURWA MAĆ! A wgl świetna robota
succika... Polska miała dużo większy potencjał na rynku informatyki, niestety został zmarnowany. Zainteresowanych odsyłam do postaci Jacka Karpińskiego. Jest nawet nie-za-długi film dokumentalny o jego dokonaniach, z jego udziałem. :)
Radomir... Nagraj coś i nagraj.
Do szkoły TUMANY!!
marasPr... Krótko i po łebkach, ale kanał i tak zacny. Odcinek podzieliłbym na 2 osobno o wirusach i komputerach. Może jeszcze o algorytmów,żeby na AI skończyć.
Przemek... Oglądam na telefonie XD
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCRWskElXZvb3q0W5JopPTnQ