multiplayergamingpl - DIABLO 3 PL PIERWSZE PRZEKUWANIE NA SEZONIE 16


LIVE STREAMY - PN - PT 18:00 http://www.twitch.tv/multiplayergamingpl ZOSTAŃ SPONSOREM KANAŁU YOUTUBE : http://bit.ly/2xv8poN WSPIERAJ STREAM : http://bit.ly/2yiWGGS MÓJ SERWER DISCORD : https://discordapp.com/invite/v6YcxTU LIVE NA TWITCH.TV : http://www.twitch.tv/multiplayergamingpl SUBSKRYBUJ KANAŁ: http://bit.ly/17od0mB ZOSTAŃ PATRONEM KANAŁU MULTIPLAYERGAMINGPL : https://patronite.pl/multiplayergamingpl FACEBOOK : http://www.facebook.com/multiplayergamingpl TWITTER : https://twitter.com/irontom13_yt KUP TANIO : Diablo 3 z Reaper of Souls - https://www.g2a.com/r/diablo-3-z-ros ******************************* MÓJ PROFIL DIABLO 3 : https://eu.diablo3.com/pl/profile/irontom13-2128/ POSTACIE SEZON 16 :...

Najlepsze komentarze:

Krzysko... Nie wiem jak inni,ale mój drop to jedna wielka tragedia a mam ponad 800paragon. Przekuwanie także katastrofa,ale nie poddaje się
MonSki... Cześć, jak szybko wbijać paragon w tym sezonie?
Retor... ja 2 dni temu zaczelem grac po ponad 1.5 roku uberalem sie poki co byle jak i 95 solo dh zrobione easy mam tylko pasek starożytny ja tam nie widze jakiegos super dropu :)
Przemo... Jak zdobyć 3 zakładkę skrytki?
Bohold... ja nadal nie wydropiłem, nie wyrolowałem starożytnego łuku a mam prawie 700 paragona.... do tego od kiedy pozyskałem pierwego primala (syf, bo jakis crap z setu Natalii Hełm) to jeszcze ani jeden mi nie poleciał od 2 dni.
Harley ... Miło być pierwszą ? pytanie mam a mianowicie jak to możliwe że DH może używać broni do walki wręcz skoro jest postacią od broni dystansowej??
Noe... Jeżeli chodzi o NDA VIP demo nie ma więc można nagrywać .
Marcin ... Czemu tego amu co miał 93cd nie zrobiłeś u wieszczki tak aby był socket? Przecież tak jest łatwiej bo matsow nie trzeba.
maciej4... Hmm, trochę jestem zaskoczony. Miałeś amulet z 17% zimna + 7% szybkość + 93% obr. kryt. oraz zręczność którą mogłeś zamienić na socket i ostatecznie wybrałeś amulet z socketem i 688 Zręczność + 100 All Res + 70% Obr. kryt. Dlaczego? Nawet po wykręceniu, będzie gorszy od pierwszego, jeśli chcesz go używać pod DH Shadow Impale.
Krzysie... 1077para wizz gra sie dobrze :D


Mysia... U mnie drop tragedia, nawet dziś pobiegłam 10x gr90 solo i nie wypadlo nic przydatnego. Pierwszy i jedyny primal to była siarka, mam 800 paragon i tylko 2 starożytne itemki na postaci. Jak tak dalej będzie to kończę sezon i wracam na non-ladder.
Adam Be... Mój drop to zaledwie 2 primale: Tasak Rzeźnika i Zagadkowy Pierścień... no cóż pecha mam
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCysY0RSi6x25h64KyQwyVEg