Wielki Buk - Nasze dusze nocą Kent Haruf | recenzja & ekranizacja na Netflix


PRZEDPREMIEROWA recenzja wzruszającej, ostatniej powieści Kenta Harufa - "NASZE DUSZE NOCĄ", której ekranizację znajdziecie na Netflix! ❤❤❤ #WBBINGO: https://bit.ly/2VyZ4ou https://www.wydawnictwoliterackie.pl/ https://www.facebook.com/groups/158682488145200/ https://wielkibuk.com/ [email protected] Nie zapomnijcie zajrzeć na: - Blog: http://wielkibuk.com/ - Facebook: https://www.facebook.com/WielkiBuk - Twitter: https://twitter.com/WielkiBuk - Instagram: https://instagram.com/wielkibuk/ - Snapchat: @wielkibuk Muzyka: - "Fireflies & Stardust" & "Carefree" Kevin McLeod (incompetech.com) ❗ Wszystkie recenzje i teksty publikowane na stronie WielkiBuk.com, jak również filmiki publikowane na niniejszym...

Najlepsze komentarze:

Jolanta... Moja romantyczna dusza miałaby ochotę na tę lekturę.?
Kobieta... Cudownie to brzmi i pewnie cudownie będzie się czytało:):) Dlaczego ja jej jeszcze nie mam u siebie? Hmmm..czas to zmienić:):) Pozdrawiam :*
Sasha P... Muszę ją mieć! Potrzebuję takiej opowiastki? na zimowe❄ wieczory. Już nie wspomnę, że kocham Roberta i Jane...? Ale film obejrzę jak przeczytam książkę. Proszę o więcej takich, cudownych propozycji książkowych?
koobare... Klasycznie amerykańskie historie zawsze w punkt. :)
imafish... W sumie sympatycznie to brzmi. Jak jakaś porządna odtrutka na zaraz po porządnym horrorze, thrillerze czy książce wojennej, żeby tak trochę wrócić do rzeczywistości. :)
Katarzy... Zapowiada się cudownie ❤
Katarzy... Olga tak cudownie opowiadasz, że potrafisz namówić do każdej książki:). Sprzedała byś nawet Arabom piasek na pustyni:)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGwb0HDls_iDidD4ku5fMsw