Mocni w Duchu - Jezuici TV - Kiedy wydłużać modlitwę? Remigiusz Recław SJ


Zapraszamy na stronę: https://lodz.jezuici.pl/ Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chcesz nam pomóc w produkcji nowych materiałów, to możesz nas wesprzeć przez Patronite. Zajrzyj na stronę: http://patronite.pl/mocniwduchu A jeśli chcesz nas wesprzeć jednorazowo to skorzystaj z linków poniżej. ►►Zrób szybki przelew 10 zł - https://goo.gl/ICKKxG lub 20 zł - https://goo.gl/0E067f lub 50 zł - https://goo.gl/Tg9StK. Dzięki Waszemu wsparciu możemy się rozwijać.

Najlepsze komentarze:

Gra?yna... Taki ciekawy temat, aż szkoda, że słaby odbiór wizji i foni... pozdrawiam
Ma?gorz... Proszę o powtórkę bo nic nie rozumiem
robert ... Cześć Boże. ... niestety nie słychać pozdrawiam
Mateusz... Ta nauka jest dla mnie!! Bóg zapłać ojcze .
FleszYr... Znów "przez" Was muszę się dalej modlić...
Monika ... Chyba coś nie tak z głosem???
grzegor... Witam ja również miałem problem z głosem na telefonie i na komputerz głos dopiero pojawił się na telefonie jak podłaczyłem słuchawki i na sluchawkach problem z glosem znika wszystko bardzo dobrze slychac.
Maria P... Brak dźwięku! Poprawcie!
M S... Nic nie slychac. Szkoda
Pawe? K... W sprawie dżwięku w tym filmie i problemem z nim, jaki może wystąpić na urządzeniach mobilnych ( ja tak mam, że na komórce dzwieku nie mam a na komputerze jest) tu znalazłem co może być powodem - https://support.google.com/youtube/answer/58134?hl=pl - "Dźwięk jest odtwarzany na komputerze, ale nie na urządzeniu mobilnym"


Joanna ... Szkoda nic nie slychac?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC9BaRiZ_E9_o2_sxwDqn5dg