CheersMyHeels - WSZYSTKO O KOLORACH, NOWA MARKA KOSMETYCZNA NEO MAKE UP | VLOG wrzesień 2018 | CheersMyHeels


Hej :) Przez ostatni tydzień działo się u mnie naprawdę sporo. Miałam okazję uczestniczyć w dwóch interesujących eventach. Pierwszy to premeria zupełnie nowej na polskim rynku marki kosmetycznej NEO MAKE UP. Drugi event odbywał się w 3 salonach marki Orsay - we Wrocławiu, w Warszawie oraz w Gdańsku. Mam nadzieję, że moja relacja Wam się spodoba i miło spędzicie ze mną te kilkanaście minut :) * KONIECZNIE piszcie w komentarzach, czy chcielibyście abym rozwinęła temat DOBORU KOLORÓW do typów urody na moim kanale YouTube - szykuję dla Was mnóstwo modowych poradników :) Ten mógłby być jednym z nich. Może stricte coś o analizie kolorystycznej? Co z tego zakresu by Was interesowało? Śledźcie mnie na Instagramie - @oliwia_bugala LINK...

Najlepsze komentarze:

Martyna... twoje filmy są takie profesjonalne ❤️
Olla Ol... Super film?
Świetny montaż?
Pozdrawiam???
Why Not... Ta marynarka z Bershki jest mega?
Oliwia ... Zabieram się za oglądanie!!❤?
CheersM... Hej :) Przez ostatni tydzień się u mnie sporo działo, dlatego przygotowałam specjalnie dla Was relację z dwóch eventów, w których miałam okazję uczestniczyć.
+ nareszcie wracam z regularnymi filmami. Wyczekujcie jutra, bo na kanale pojawi się świetny odcinek, nad którym bardzo długo pracowałam!
Udanego weekendu <3 Mój insta @oliwia_bugala
KONIECZNIE piszcie w komentarzach, czy chcielibyście abym rozwinęła temat DOBORU KOLORÓW do typów urody na moim kanale YouTube - szykuję dla Was mnóstwo modowych poradników :) Ten mógłby być jednym z nich. Może stricte coś o analizie kolorystycznej? Co z tego zakresu by Was interesowało?
Kwiatus... Montaż od samego początku bomba❤
KarolA ... Mega vlog Oliś?
Marta W... Rób jak najwięcej lookbooków proszę
Karolin... Zdążyłam pierwsza (chyba)? dawno nie było filmiku pozdrowionka
Izabela... Sztos


Lena No... Dasz serducho?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCeIaXIVOqIRrcarMkPc05Pw