Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Ta opowieść da nam dużo do myślenia JANUSZ GAJOS w filmie KLER

KinoSwiatPL »
"Kler" w kinach od 28 września

Wojtek Smarzowski, twórca wielokrotnie nagradzanych dzieł: „Wołyń”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Drogówka”, „Róża”, „Dom zły” i „Wesele”, wraca z nowym filmem. „Kler” to obraz kościoła katolickiego jako instytucji oglądanej „od strony zakrystii”, rzucający światło na tematy niewygodne, trudne, często przemilczane, ale też poruszające. Wszystko to ukazane zostało przez pryzmat losów trójki duchownych,...
Komentarze:
ANDRZEJ... ? ? ? dla Panie Janusza za odwagę -podziwiam i pozdrawiam:)
Kot Bap... "kościół jest świętością"...
oj, Panie Januszu...
dedykowane ludziom religijnym - https://www.youtube.com/playlist?list=PLJwmYR0T1h7HwK3PANFEwC8yIFHOylrLX
Henryk ... Do chuja karmazyna ..... świetne kreacje , świetny film
Ciany... Panie Januszu, teraz Pan po Stuhrze będzie niszczony przez pisowsko-katolskich oszołómów, ale myślę, że Pan jest zbyt doświadczony, żeby przejmować się tak małymi ludzikami. Każdy,kto uznaje, że to film nie mający nic wspólnego z rzeczywistością popiera jego grzechy. Dobrze to powiedział Pan Janusz,że ludzi głęboko wierzących on nie obrazi,a tylko tacy płytcy fanatycy będą zbulwersowani, że powstał.
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCpBSoEzBOZkbhzonTh8dWOw