asmeredakcja - Czekanie na konflikt mocarstw oznacza wyrzeczenie się wszelkiej inicjatywy! S. Michalkiewicz


Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem - "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: [email protected] Czekanie na konflikt mocarstw oznacza wyrzeczenie się wszelkiej inicjatywy! - Stanisław Michalkiewicz w ostrej dyskusji z oponentem z widowni, fragment dyskusji z publicznością spotkania "Polska w roku wyborczym" w Lęborku 20.01.2019 r. https://www.facebook.com/TVASME https://twitter.com/pawlak_asme https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/ https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/ http://www.michalkiewicz.pl/ Zapraszamy do Klubu TV ASME: http://www.asme.pl/pl/register.shtml Nagranie...

Najlepsze komentarze:

asmered...Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
[email protected]gmail.com
Cutrea ...Pan z brodą, to Radosław Sikora, autor wielu książek o husarii.
Tadeusz...Rozmowa z upartym żydem. (np. jego sposób wysławiania przypomina Dawidka Wildsteina)
Jan Bar...może przestać owijać w bawełnę i prawdę powiedzieć ciemnemu ludowi że czekają nas rządy kobiet: Pani Angela Merkel z domu Kazimierczak ma podstawy ubiegać się o stołek Prezydenta bo jakby nie patrzeć jest Polką i akurat będzie wolna. Pani Żorżeta w zamian za klapki plażowe i ręcznik i w ramach przyjaźni z jej krajem zostanie Premierem naszego Rządu i wszyscy będziemy mieli te upragnione wizy na plaże nad Bałtykiem. Pani Azari jako wprawiona w bojach prawnych zastąpi Gezdorfine i będzie Prezesem wszystkich Sądów z wyłączeniem tego Ostatecznego bo to nie ta religia. Po co te kosztowne wybory i ta mowa nienwisci i ten antysemityzm jak rządzący mogą ustanowić parytet trzech kobiet tak jak w gdańsku bez wyborów i wszyscy w całym świecie będą zadowoleni
Krzyszt...Niezmienny szacunek i dużo zdrówka Panie Stanisławie.
MegaRen...Co ten chłop z brodą kombinuje ? Nasz najbliższy sąsiad Niemcy., przez tyle lat nie był suwerenny i dalej nie jest, a ludzie żyli tam w ogromnym dostatku w porównaniu z Polakami oczywiście .. Nie bardzo wiem o co gościowi biega jest faktycznie irytujący. Pozdrawiam
Edward ...Ten brodaty jezeli chce byc bogaty, jak to podkresla, to niech wejdzie w szeregi PO albo PiS.
Marian ...Mam nadzieję, że pan Stasio wie Co robi. Niech zmieni narrację na "wszystko mogę" z tej teraz: nic nie da się bo żydy są niezwyciężeni!!!
Galaxy ...ale ten Brodaty wkurwia ! , ale Baran !
TheMrPa...W 1945 była tylko Konferencja Poczdamska, na której Rosjanie przeciw USA i Anglii jak lwy wywalczyli bezcenne Ziemie Odzyskane po Chrobrym dla braci Polaków, pisze zacny Anglik Jonathan Fenby w "Alianci". Ale od 1989 roku już nikt znaczący nie pomoże Polakom. Finis Poloniae!


Krzyszt...Koleś odjechał
antykos...Ludzie, do ciężkiej grypy, nie można wyrównać poziomu dźwięku; jak się włączył ten pan z brodą, omal nie spadłem z krzesła?
Adam Ja...O Pan dr Radosław Sikora od husarii
jan kow...Michalkiewicz z tym "ODPALENIEM";xd 400 RAKIET JĄDROWYCH w Polske to dojebales. zastanow sie troche 400 bomb u granic RFN Austrii ....no troche sie zastanow
Isaac N...Ten człowiek co przerywa, chce błysnac wiedzą. Ciemny jak tabaka w rogu. Ten człowiek kompletnie nic nie rozumie.
Dziki P...ja się nie znam ale cieszę się że ktoś wreszcie zadaje inteligentne pytania Panu Stanisławowi i jest jakaś alternatywa w myśleniu. Super. Podoba mi się.
Dabrowa...Ten gosc pytajacy o wyjatkowo polskiej urodzie! Wypisz, wymaluj!
andrzej...USA już kombinuje jak przekupić Rosję. A mogą przekupić tylko poprzez danie Rosji wolnej reki w Europie wschodniej i środkowej.
Andrew ...@Oto many kolejny przyklad braku obycia i oczywistego niezrozumienia wlasnych praw i jch granic przejawiajacych sie w aktywnosci pewnego siebie chama z brodka. Niezaleznie co on mogl sobie wyobrazac na temat wagi wlasnych przemyslen , nie on byl zaproszonym prelegentem , a uzurpowal sobie nie tylko czas przeznaczony dla prelegenta , ale rowniez absorbowal czas innych osob. Ponadto stosowal niezwykle chamski sposob interragowania pana Michalkiewicza , bo po zadaniu pytania , niemal natychmiast wpadal w slowo udzielajacemu odpowiedzi panu Michalkiewiczowi , tak ze ten nie mogl w pelni wyjasnic tego o co zostal zapytany. A przy tym wszystkim inni sluchacze siedzieli jak owce , zamiast uciszyc chama . Pan Stanislaw prawdopodobnie wiedzial jakie to wywrze wrazenie na internautach i z zimna krwia pozwalal durniowi popisywac sie chamstwem . Czekam jednak az Polacy naucza sie reagowac na chamskie zachowanie ostra reprymenda . Chyba , ze podoba im sie bycie stadem zastraszonych baranow .
Marek G...Ciekawi mnie co Pan Stanisław bierze na cierpliwość,mikstura musi być super skuteczna.Łyknołbym przed dyskusją z żoną po powrocie z pjialni
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w