Ponarzekajmy o Filmach - Russian Doll Netflix ★SzybkieRecenzje


Szybka recenzja Netflixowego mini serialu - Russian Doll. Miesiące tematyczne: Sierpień Kubricka - https://tiny.pl/g39pz Wrzesień Tarkowskiego - https://tiny.pl/g39lh Październik Horrorów - https://tiny.pl/g39lx Listopad Tarantino - https://tiny.pl/thj2t Grudzień nadrabiania - https://tiny.pl/tq2gl SzybkieRecenzje - https://tiny.pl/g39lm

Najlepsze komentarze:

Kaktuso...O co chodziło z tą końcówką jak dwie Nadie się schodzą w jedną? Nie zrozumiałam tego :/
Kamila ...Nie wiem, co jest ze mną nie tak, ale nie podobał mi się "Dzień świstaka". Serio.
Torgan...Nie znałem wcześniej Natashy Lyonne. Po tym serialu stała się jedną z moich ulubionych aktorek. ROZJEBAŁA MNIE TUTAJ DOSZCZĘTNIE ???
regoat...Oglądane ma bank , jeszcze nie zacząłem
Stadnic...Ja pracuję w korpo, więc ten motyw już od dawna rozkminiam każdego dnia :)
Hakiros...Swoją drogą nie myslałeś może o tym by poza filmami zacząć też robić recenzje seriali i anime? Wiem że troche to głupie pisać to pod recenzją serialu ale raczej rzadko robisz recenzje seriali a mógłbyś zrobić oddzielną serie ponarzekajmy o serialach czy coś w tym stylu. A takie ponarzekajmy o anime też bym z chęcią u ciebie zobaczył :)
Kto? Ki..."Matrioszka" byłaby lepszym tytułem. "Russian Doll" zupełnie nic nie znaczy.
lkason ...Coraz ciekawsze seriale można znaleźć na Netflixie... ze swojej strony polecam koreański "Kingdom"; czuję, że szybko zrobi się o nim głośno.
Magdale...Taaaaaaak!!!! Po stokroć TAK dla głównej bohaterki ? Włączyłam serial z ciekawości i skończyłam na oststnim odcinku. Jednym ciągiem, a dodam, że nie wiedziałam ile tych odcinków jest. Coś niesamowitego jak ta babeczka przyciąga swoją grą. A jarać mi się chciało przez nią non stop ? big serducho ?
How to ...Po Twojej recenzji oglądnąłem pierwszy odcinek i... i jednym ciurkiem do 2 w nocy poszło całe 8 odcinków! Świetny serial! Kolejny raz nie zawiodłem się na Twoim poleceniu! :D Jedyne co mnie zawiodło to końcówka ;x


Marcin ...Dzięki wielkie!!!!! Aby móc obejrzeć bez wyrzutów sumienia sekcję spoilerów zaserwowałem sobie 4 godzinny grind. Well Played......
Szybki ...Dzięki za polecenie, bardzo mi się podobał serial. Nie sądziłem, że natrafię na grupę ludzi też kochających dzień świstaka. Pozdrawiam
Whoaaah...Na początku te 3 zdjęcia kobiet to ta z lewej wygląda jak ta z wiek Adeline ?
Bartek ...kiedy ty chlopie masz czas to krecic, praca rodzina dziecko, a ty jeszcze na jutuby krecisz i nie spadasz z jakoscia! Podziwiam!
Zirael ...Natasha jest genialna! W Orange is the New Black też bije wszystkich na tyłki, świetna aktorka, bardzo charyzmatyczna i niepowtarzalna. Co do serialu - fabuła i dialogi dobrze napisane, ale pomysł nie jest nowy - widziałam już kilka filmów z motywem budzenia się po śmierci ;)
Marlena...Dzięki za recenzje, zacznę oglądać :))
uzytkow...aktorka to laska z orange is the new black? :D
Agniesz...Świetna recenzja ?
Ozze_xD...Moja pierwsza myśl po obejrzeniu serialu:
''Rola życia Natashy aktualnie'' więc w 100% się zgadzam :D
AKSORZ ...Super, wielkie dzięki za info ! Zaraz odpalę Netflixa i obejrzę.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCfTuU60bDStXNmKfOizVO9Q