asmeredakcja - Prezydent Duda NIE został mianowany przez środowiska żydowskie! Stanisław Michalkiewicz

Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: Prezydent Duda NIE został mianowany przez środowiska żydowskie! Stanisław Michalkiewicz o wątpliwościach dotyczących obecnego najwyższego urzędnika Rzeczypospolitej, fragmenty dyskusji z publicznością spotkania "Polska w roku wyborczym" w Gdańsku 17.01.2019 r. Zapraszamy do Klubu TV ASME: Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME! #StanisławMichalkiewicz #Michalkiewicz #Michalkiewiczkanał #Michalkiewiczwykłady


Najlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
[email protected]gmail.com
Ewa Jas... J.Kaczyński wyciągnął Wałęsę, Dudę z kapelusza. jak tam u tego kapelusznika z cholesterolem?
Nowe At... A czyim wynalazkiem jest Jarosław Kaczyński? No właśnie. Natomiast z tą felonią to ładnie brzmiące bajki: co ma p. Duda do dopuszczania się, albo nie dopuszczania? On nie jest od tego. Jeśli zapowiedział, że zawetuje, to widać taki dostał rozkaz i działał z Kaczyńskim wspólnie i w porozumieniu w ramach tego samego gangu kontrolowanego przez sanhedryn, dla wytworzenia mitu pozornej niezależności, aby tumanić lokalną publiczność. I nie żadne mityczne "stare kiejkuty", tylko p. Daniels et consortes - proszę sprawdzić jak głosował. Duda w PE w sprawie potępienia Izraela za zbrodnie wojenne operacji "Płynny Ołów", jednej z wielu.
Ignacy ... Po tych wszystkich, Żydowskich ekscesach, Polska powinna zerwać stosunki dyplomatyczne z Izraelem, oraz wydalić Jonny Daniels'a! Wprowadzić obostrzenia wizowe dla Żydów z Izraela (np. 10 tys € za wizę—przecież stać ich) My tam nie musimy jeździć, a jak wprowadzą retorsje, to dotyczyć będzie Żydo-pochodnych, chcących odwiedzać swój ? vaterland!
Gniewko... kobieta dobrze powiedziala,po czym Michalkiewicz zaczal lac wode. Michalkiewicz boi sie mowic jak jest.
marabut... Dudę wynalazł Ziobro (czym publiczne się chwalił) i podsunął Kaczyńskiemu. Zastanawia mnie, że go nie sprawdzili albo desygnowali z premedytacją. I dziwne, że Kaczyński mu ulega, skoro z tej uległości ma więcej strat niż korzyści.
asus as... Stachu wracaj,potrzebujemy Cie teraz bardziej,niz kiedykolwiek.WRACAJ JUZ.
Galaxy ... PIS = zydoskie Dupolizy ! + ukrainskie .
Dominik... PAD często mówi to,na co czekaliśmy wiele lat. Także jest bardzo czynny i reprezentuje nas w bardzo wielu miejscach.Czy już mąż stanu? Na pewno słucha dziwnych doradców i nie chce cichych dni w rodzinie.
Marian ... Zabijajmy bestie!!!!
Tomek L... Nie tylko duda to porażka . Cały nierząd jest taki . Antypolski , niebezpieczny i służalczy obcym , zagranicznym , korporacjom ! Wszystkim służy zwłaszcza usa i zydom - tylko nie Polsce
Ola... Myślę, że pan Michalkiewicz nie docenia prezesa Kaczyńskiego. Wszystko było zaplanowane i koniec końców wyszli na swoje. Jeśli ma się tak głupią opozycję to żeby utrzymać poparcie trzeba stworzyć problem a potem go bohatersko rozwiązać. Wszyscy się słuchają prezesa? A zróbmy mały bunt. Europa się czepia? Udajmy że się boimy i rekonstruujmy rząd. Co więcej, gdy sami robimy problem, opozycja nie szuka kolejnego, na który nie mamy łatwej rady. Polityka to serial, nikt nie będzie patrzył i lubił postaci jak nie będą robić niczego interesującego.
yo bro... a TW bolek przed laty tez zgłosił swój wynalazek w postaci dziubdziusia p.r.e.m.i.e.r.a
2 Metre... Redaktor Michalkiewicz, niczym frontmen popularnego zespołu rockowego, też ma swoje groupies.
Paul Fu... Ocieplić stosunki - dać dupy.
Papko A... Staszek chyba zamoczy :)
Tomasz ... Duda to zdrajca Narodu Polskiego
Krzy? K... Mam pytanie do lewackich polaczków z POPiSu czy możecie jeszcze skorzystać z toalety samodzielnie czy musicie pytać o zgodę waszych Unijnych Panów z UE?
marekge... Niestety jeśli chodzi o Dudę to Pan Michalkiewicz mija się z prawdą. Robi to świadomie jak przypuszczam. Nie chce skończyć jak Andrzej Lepper.
Adam Eu... najsmutniejsze jest to , ze większość tych dziadków tak się zachwyca Nim -i słusznie , ale i tak nie wyciągnie wniosków z tego co mówi-i tak zagłosują na partię socjalistyczną , np. PIS.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w