TOP10Wszystkiego - 10 TAJEMNICZYCH budowli na ziemi


Witajcie! W dzisiejszym odcinku przedstawiamy wam "10 tajemniczych budowli na ziemi". Jeśli spodobał ci się ten odcinek, nie zapomnij pozostawić kciuka w górę i kliknąć subskrybuj! Kontakt: [email protected] Facebook: https://www.facebook.com/Top10Wszystkiego-954989091262062 Instagram: https://www.instagram.com/top10wszystkiego Nasz drugi kanał "Wszystko o Wszystkim": https://www.youtube.com/channel/UCjKboatiRa-YnqUhVqgwBiQ Lektor: https://www.youtube.com/channel/UCOIiu3FOh9SZwLp2036He1A Muzyka: Kevin MacLeod: Frost Waltz (Alternate) – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100531...

Najlepsze komentarze:

CROCODE...Tak mnie zastanawia dlaczego chrześcijanie nie wybudowali niczego ponad miarę ludzkich rak a w innych religiach budowle sa nad ludzkie
didek d...0:38 chyba nie licząc milionow kamienie z dziesiątek piramid ale spoko xD


2:00 no i oczwyście za pomocą konopnych sznurów by to transportowali bo wcinali dużo szpinaku :p
sunsaay...czyta sie zimbabłe
doctorn...Ty idioto brzemienna kobieta przez ludzi? Jak ja bym Cię lał ignorancie !!! A puma punku widziałeś te otwory i całą geometrię. Idioto
Micha? ...jak np Stella miała by być przetransportowana ? teraz to nie możliwe raczej...
Szymon ...6:50
Z księgi Rodzaju możemy dowiedzieć się ciekawej historii. Przed potopem niektórzy aniołowie zbuntowali się przeciwko Bogu. Zeszli z nieba na ziemię (zmaterializowali się z istot duchowych do cielesnych), aby współżyć z ziemskimi kobietami (brać je sobie za żony), gdyż widzieli że są piękne.
Aniołowie to duchowe stworzenia Borze, które są potężne i posiadają ogromną więdzę.
Skoro zeszli na ziemię to z pewnością popisywali się swoją wiedzą, którą dziś nazywamy ogólnie technologią.
Zmaterializowani aniołowie spłodzili na ziemi synów. Istoty te byly zwane Nefilimami - co oznacza powalać. Połączenie ludzkich genów i genów zmaterializowanych aniołów dało Nefilimom ogromną siłę, byli też bardzo wysocy.
W kilkaset lat ziemia rozkwitła technologicznie, ale wraz z technologią, szerzyło się zło. W księdze rodzaju czytamy dalej, że zło było tak wielkie, że Bóg pożalował iż stworzył człowieka.
Nastąpił potop. Przeżył tylko Noe wraz z rodziną (żona, 3 synów i ich 3 żony), ponieważ byli posłuszni Bogu. Po potopie zapewne opowiadali historie potomkom, o tym co się działo przed potopem. Historie te po dziesiątkach i setkach lat przerodziły się w opowieści, mity i legendy, np. legenda o atlantydzie, albo o bogach którzy zstąpili z nieba, czy pół ludzi pół bogach, czyż nie brzmi znajomo ? Pozostały też niektóre budowle, jak np. piramidy.
P7...No i przez starożytną religię znowu nic nie rozumię...?
Szymon ...A gdzie Stonehedge?
Foksi...Tego typu
Lil dup...Zapomniałeś o 11.
Urzednicza


Przemys...a może 10 najbardziej nieprawdopodobnych zwycięstw w historii bitew świata?
Robert ...Wszystko tlumaczy jedno ufo... Bo po co takie cos ludziom ;)
grzessk...Wsadź sobie w dupe te reklamy
Chester...Nauczyciele z kosmosu
Gracjan...Świetny odcinek ?
Może następny o Top10 Najdziwniejszych ludzi w Polsce ??
Mkarol0...Moj dom
Paul Ke...Nie wiem jak długo rządy mają nas zamiar oszukiwać co do tego jak powstały tego wszystkie rzeczy. Ja to wiem, wy to wiecie.
Maciek ...3:00 Powstała przy pomocy jakiejś innej, obcej cywilizacji. Zakładam że pochodzi ona z kosmosu.
masuj d...mają rozmach skurw.....
jacek n...szkoda ze zadnej takiej budowli nie ma w małopolsce
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC8IAR2gn8UoYhr25ETiW_mg