No to jestem! - Vlog: PORZĄDKI KTÓRYCH NIE WIDAĆ, SZUKAM KOMODY, ĆWICZĘ! sprzatanie fitness kino

DO MNIE: ✔ mail: ✔ FACEBOOK: ✔ INSTAGRAM: no_to_jestem Muzyka: Markvard Colors (Free Music for Vlogs) CADMIUM MELODY (FEAT. JON BECKER) (FREE MUSIC FOR VLOGS) Niniejszy film stanowi utwór, który podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nieuprawnione lub niezgodne z powyższymi zasadami wykorzystanie filmu narazi sprawcę na konsekwencje prawne. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.


Najlepsze komentarze:

Magda M... Buty czarne koniecznie
Anrazc ... Nino to drugi najfajniejszy kotełek! No bo wiadomo, że moja dziewczyna jest pierwsza:)
Po 30-t... fajny vlog. pozdrawiam:)
Agniesz... Mam pytanie dlaczego w salonie masz łóżko przeznaczone do pokoi dziecięco młodzieżowych a nie jakaś kanapę, to mnie diabelsko interesuje
Beata R... Green book ???
Alicja ... Teraz francja elegancja :) teraz to mozna pic kawke :)
Ewelina... kot najlepszy ☺
Sabina ... Przepiękne wyglądasz! ?
Iza S... Skąd jest ta swietna czarna sukienka , która załozyłaś do kina? Obłędna, w moim stylu :)
Syska 5... Hej! A Ja wiem skąd Bridget ?Jesteś piękna i mądra kobieta i świetnie się uzupełniacie z Monika.Polecane książki zakupiłam i liczę na warsztaty z emisji głosu bo Monika z taka pasja o tym opowiadała ze czuje ze to coś dla mnie.Pozdrawiam serdecznie ??
Ilona W... Nino identycznie jak moja kocica ściele ze mną łózko! Zawsze największa frajda jak można troszkę poprzeszkadzać ?
Maks Zd... Nino jest super. Anito trzustkę sobie sami niszczymy poprzez jedzenie żywności modyfikowanej jak tłuszcze trans cukier itp...trzeba starać się ograniczać jedzenia takiej żywności.
Ewa Mac... ??????
Konwali... Ninuś jak dzielnie pomagał w porządkach:) aż miło było popatrzeć:) pięknie wyglądasz Anitko..Pozdrawiam cieplutko:)
Nikola ... Moje pierwsza myśl 0 MASZ CZAJNIK! Haha, ostatnio przeglądałam gazetkę lidla i był elektryczny różowy w kropeczki i pomyślałam - o, Anita powinna kupić :D
Kasia S... Pierwsza!!!?Pozdrawiam Cie Anita?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCTi5nbCULcLwck-ie12wx2Q