MMOPLAYA - NASZ WIDZ ROBI MMORPG oraz ... MMONews 14.03.2019


Dzisiaj między innymi o produkcji jednego z naszych utalentowanych czytelników o nicku Korseus. W pojedynkę stworzył działającego już, klasycznego mmorpga i zamierza go rozwijać. Trzymamy kciuki za sukces Arnmoire! https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/arnmoire-to-gra-mmorpg-tworzona-przez-jednego-polaka https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/fani-swoje-gameforge-swoje-tera-classic-przestaje-istniec-po-kilku-tygodniach https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/bless-unleashed-czyli-ten-lepszy-bless-prezentuje-klase-berserkera https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/genesis-zadebiutowal-na-steamie-piekna-darmowa-moba https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/cryofall-znalazlo-wydawce-i-zadebiutuje-w-przyszlym-miesiacu ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA INNYCH FILMÓW...

Najlepsze komentarze:

Darth R... Życzę miłego dnia wszystkim co czytają ten komentarz
Darth R... Lecę grać w tego mmo
Darth R... gdzie to mmo?
Darth R... ANDRZEJ
Darth R... Co gdzie kiedy
FunkyTr... Ludzie się spuszczają nad Gimper Simulatorem 3, a mi się nie podoba. Mimo to nie wylewam swojego hejtu w internecie i nie pisze o nim nic, co mogłoby tworcę obrazić, bo wiem, ze chłop się nad tym napracował a skoro chce się bawić w tworzenie gierek i chce być "jedno-osobowa drużyną" Gość pokazał efekt swojej pracy po 3 miesiącach samotnego grzebania w plikach, a ludzie spodziewają się chyba jakiegoś tytułu 3xA. Mam nadzieje, że gra się uda, a wszyscy hejterzy zjedzą sobie na tym zęby.
remek26... Ten MMO jest tragiczny. Powinno się wysłać SMS o treści POMOC na nr 112
JamnikA... Sprawdzile to mmo... To przerobione pliki metina2, a dokladnie tylko grafika i mapa
Nexux15... Zaden news mnie nie zainteresowal przykro
Tedu... ?? cryofall już jest na PC, od bardzo dawna... ostatni miesiąc w ta grę przegrałem... Wystarczy oficjalny launcher od atomic i tam można ją pobrać. Odnośnie „fabuły”... to nie prawda, po prostu Cię wrzuca na mapę z innymi graczami i sobie tak żyjecie. Wątek fabularny nie został w jakikolwiek sposób ukazany.


Sharo... Ten MMORPG od waszego widza jest chujowy
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvXJn9KUYNjxRtiQYHN-HQQ