Muski - CZEGO MI BRAKOWAŁO? | GOTHIC

★ Dobijemy 50 łapek w górę? ★ ★ Rozwiń opis! ★ ★ GothicPedia Wiki!: ★ ★ GothicPedia Fejs!: ★ ★ Gothic to Pasja!: ★ ★ Zostaw lajka na fejsie!: ★ ★ Beziaki na fejsie!: ★ ★ Beziaki na Steamie!: ★ ★ Streamy!: ★ ★ Najlepsza muza!: ★ ★ Najlepsze Arty!: ★ ★ Edycja Rozszerzona!: ★ ★ Górska Forteca!: ★


Najlepsze komentarze:

Pxerik... Bezi czas był na pomysły ale niebyło kasy
April R... Mi brakowało wodnych czarów (w stanie ciekłym) np. takich, jakie były w NK.
VATRAS... Można zainstalować goldenmod ale nie wszystkio z tej listy dodaje
BattleH... Pod koniec gry być zbyt potężni? Ej, w pierwszym akcie da się nabić z małym trudem 12 lvl i mieć 100 pkt. siły i być ultra rozpierdalaczem.
Jens... Najlepsza gra z dzieciństwa, Seria Gothic forever <3
bum sha... hromanin to miała byci zamierzoną tajemnicą
BSMKWKW... Czemu wyłączyłeś możliwość komentowania filmu o "Przeznaczeniu" ? Czyżbyś się bał xD
Aleksan... Mógłbyś zrobić odcinek o Xardasie? Podobno odszedł on z kręgu ognia już pod barierą, jednak w Gothic 2 dowiadujemy się, że przed odejściem ukradł z klasztoru (w Khorinis) księgę i ukrył ją na jednej z farm. Zwykłe niedopatrzenie twórców, czy po prostu coś przeoczyłem?
Pryglo... Mi zdecydowanie brakowało wyboru w Gothicu 1, musieliśmy być tym dobrym i tyle :/
RASMUSS... Siema Bezi , jaki NAJLEPSZY po Polsku mod polecasz , chciałem wrócić do grania w G1. Jak byś mógł to dał byś namiar ?
KamilGi... Bezi coś mi umknęło w świecie Gothic?! O jakim remake mówisz?
Rysio16... jest spoko, ale mogło by być coś takiego , możesz zmienić żeczywistosc, np zanim bezi pójdzie do świątyni śpiącego, zostanie władcą starego obozu
Charteb... Mi to ze wszystkich gothicow zabraklo kolejnej KANONICZNEJ części.
Kapitan... Mi brakowało najbardziej niewykorzystanych lokacji, pełno jest pustych terenów np. w okolicach Starej Kopalni nic w sumie nie ma, a powinien być tam jakiś posterunek, jak w Mrocznych Tajemnicach. Zawsze się zastanawiałem dlaczego Nowy Obóz nie przejął kopalni, była łatwym celem.
Burgund... Jak ktoś to już mówił to te twoje zaproszenia na inne filmy są trochę denerwujące.
Jakoś info na Bezimiennych Beziego nie widzę... [12:45]
Mi brakowało w Gothicu większości tego co tobie, alchemia kowalstwo inne takie czynności dodane w G2. Brakowało mi również jakby to powiedzieć wydłużenia najlepszego (jak dla mnie) okresu w Gothicach 1-2 czyli 1 rozdziału. Uwielbiam gothicowy early-game, to robienie misji dla wszystkich co się da, kombinowanie jak najwięcej ugrać i tak dalej :).
Yolo Sw... Uwielbiam tą grafikę.
Tulio56... Mi w pierwszej części Gothica zabrakło mi rozbudowania Obozu Bractwa, ponieważ po prawej stronie od świątyni jest pusta część miejsc która mogła być co dołożona. Np. Winogrony lub zioła uzdrawiające bądź potwory (czyli wąż błotny oraz krwiopijce). Jeszcze brakowało mi gildie poboczne innymi słowy Myśliwi, Łowcy Orków i obóz przed Starą Kopalnią (oczywiście rozbudowaną kopalnię). Ostania rzecz co mi brakowało w Gothic'u jest oczywiście kilku NPC ze starej wersji dema 1.04 Gothica. Mam nadzieję że ktoś zrozumie mój komentarz i oceni mi dobrze co napisałem do tej pory.
Nygasek... komentarz dla statystyk xd
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCLiTACteKHWUJIbEH5xGxiQ