Ponarzekajmy o Filmach - Gra o Tron Sezon2 Przypomnienie Marzec z GOTem ★RetroRecenzje

Przypomnienie i RetroRecenzja drugiego sezonu Gry o tron. oczami PonarzekajmyoFIlmach ^^. SzybkieRecenzje ► FilmowaKlasaB ► Miesiące tematyczne (RR): 2018: Sierpień Kubricka ► Wrzesień Tarkowskiego ► Październik Horrorów ► Listopad Tarantino ► Grudzień nadrabiania ► 2019: Styczeń Larsa von Triera ► Luty ze Szczękami ► Segmenty na kanale: ★SzybkieRecenzje recenzje filmów bieżących będących akurat w kinach. ★RetroRecenzje recenzje wszystkich niebieżących filmów, pojawiające się zazwyczaj w formacie miesięcy tematycznych (np. Luty ze Szczękami; Sierpień Kubricka) ★FilmowaKlasaB recenzjo analizy filmów tak złych, że aż dobrych. (Insiprowane najlepszym kanałem na utube o takiej tematyce RedLetterMedia). ★Newsy&Analizy jak sama nazwa wskazuje są to omówienia nowinek ze świata kina, zwiastunów, plotek oraz spoiler talki itp.


Najlepsze komentarze:

zielona... Blondi po mistrzowsku zeszmaciła Littlefingera
Miczu... jak pisalem pod pierwszym odc super podsumowanie !!! nie dlugie ale szczegolowe :P czekam na kolejne !
Oskar L... Genialne i prośba o więcej.
Olivia ... Uwielbiam podsumowania sezonów w twoim wykonaniu i już nie mogę się doczekać omówień po każdym odcinku 8 sezonu, nie dość ze materiały o got są zawsze na wysokim poziomie to uwielbiam twój zapał, zaangażowanie w losy bohaterow i widoczna na pierwszy rzut oka miłość do całej serii
Piotrek... Przypomnienie Gry o Tron to zajebisty pomysł! Wyczekuję 3 sezonu ??
TheTrab... Za co kocham jutuba - cycki trzeba ocenzurować - jak Ogar przecina kolesia na pół, po skosie, krew się leje - jutub na to leje.
Kacper ... super tylko tak dalej.
Maciej ... o, TO WŁASNIE O TYM MÓWIŁEM SCENA Z "POWER IS POWER" GENIALNA, A W KSIĄŻCE JEJ NIE BYŁO.
Emilia ... Super! Dzięki za kolejny fantastyczny filmik i czekam na kolejny :)
Krzyszt... Jedną z najlepszych zmian w serialu względem książek jest relacja Aryi z Tywinem zamiast Roosem Boltonem...
Agata... Jednym z moich ulubionych momentów jest kiedy Arya "służy" Tywinowi. Myślę że Tywin marzył o takiej córce jaką była Arya. Niestety trafiła mu się Cersei ?
Pula... Włączenie konkretnego odcinka, żeby poskakać sobie po scenach nigdy nie kończy się na tym jednym, konkretnym odcinku, umówmy się ?
Saiking... Fajny odcinek, sam całą grę o tron zrewatchowałem z miesiąc temu w przygotowaniu na 8 sezon :D
jericho... Ponowienie film kozak. nie mniej troszkę za szybko lecisz z omawianiem mniej istotnych scen i dialogów i człowiek aż chce sb to puścić ponownie chytre zagranie ;). Leci sub
Barthaz... Tyrion nie jest synem Tywina, tylko Aerysa Targaryena i sam jest Targarienem - obstawiam, że wyjdzie to w najbliższym sezonie.
Gads Ds... byku byku
Lukasz ... Game of fucking Thrones :)
Jakub M... Bardzo fajne :D
zielona... scena gdzie Tyrion rozmawia z Cersei o Joff'ie jest piękna, zwłaszcza gdy Cersei zaczyna płakać a Tyrion tak bardzo chcę ją przytulić i pocieszyć, ale jednak tego nie robi.
patias1... Nie mogę się doczekać odcinka o czwartym sezonie, który jest dla mnie jednym z lepszych. Zdecydowanie najlepszy w całej grze o tron monolog Tyriona, jeden z lepszych pojedynków - Żmija i Góra, oraz scena, gdzie najpotężniejsza osoba w Westeros zostaje zastrzelona z kuszy w wychodku przez własnego syna.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCfTuU60bDStXNmKfOizVO9Q